سال :      ماه :  


تاریخ انتشار: 27/03/1392
18: 48  : ساعت  

کد خبر:
لیبرمن:
روحانی میانه ‌رو نیست، پیچیده است

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری تایمز اسرائیل، وزیر خارجه سابق رژیم‌صهیونیستی می‌گوید رئیس‌جمهور جدید ایران میانه‌روتر نیست، بلکه وی پیچیده‌تر از رئیس‌جمهور قبلی است.

«آویگدور لیبرمن» وزیر خارجه سابق و عضو پارلمان کمیته امور خارجی پارلمان اسرائیل در واکنش به انتخاب رئیس‌جمهور جدید در ایران از خوش‌بینی مقامات غربی نسبت به این رخداد انتقاد کرد.

پیش از این چند مقام دیگر رژیم‌صهیونیستی از جمله «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی گفته بودند که تغییر رئیس‌جمهور در ایران تغییری در سیاست‌های ایران ایجاد نمی‌کند و تحریم‌ها باید ادامه یابد.

لیبرمن هم که به اتخاذ مواضع افراطی معروف است، امروز به تبعیت از نتانیاهو گفته است: نهاد ریاست‌جمهوری در ایران نظیر مجلس اختیارات محدودی در حوزه موضوعات اقتصادی و داخلی دارد.

وی صحبت‌هایش بار دیگر توفق برنامه هسته‌ای ایران، و عدم حمایت تهران از سوریه و حزب‌الله لبنان را خواستار شد و گفت رئیس‌جمهور جدید هیچ صحبتی در مورد این موضوعات نداشته است.

رهبر حزب «اسرائیل بیتنا» اسرائیل که به دلیل اتهامات مالی از پست وزارت خارجه کنار گذاشته شده همچنین گفت: «حسن روحانی» شخص میانه‌رویی نیست بلکه وی «پیچیده‌تر» از رئیس‌جمهور قبلی است.منبع خبر:
سرفصل اخبار آنلاین
صفحه اصلی - شناسنامه آرشیو مردم - آرشیو مردم سالاری - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته