سال :      ماه :  


تاریخ انتشار: 27/03/1392
15: 51  : ساعت  

کد خبر:
شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به حسن روحانی تبریک گفت

ایسنا: شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با انتشار بیانیه‌ای، انتخاب حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی به عنوان رییس‌جمهور منتخب مردم را تبریک گفت.

متن این بیانیه بدین شرح است:

«اقدام غرورآفرین ملت ایران در خلق حماسه حضور در جهت تحقق آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران بار دیگر همه علاقه‌مندان به سربلندی ایران را خشنود کرد.

امید مردم ایران به اصلاح روند کنونی، تلاش برای احقاق حق حاکمیت مردم بر سرنوشت خود، اعتماد به سازوکارهای اجرایی یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، انتخاب رویکرد اصلاح‌طلبانه و اعتدال‌گرایانه برای مدیریت کشور و بروز احساسات و نشاط مردم از نتیجه این انتخاب سرمایه‌ای بس گرانقدر است که حراست از آن به عهده ارگان‌ها، احزاب، سیاستمداران، مدیران و مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران است.

عبور از تنگناهای اقتصادی و سیاسی و دستیابی به توسعه پایدار مستلزم همدلی، هماهنگی و رویکرد عقلانی برای ایجاد فضای اعتدال‌گرایانه در نظام مدیریت جامعه است.

انتخاب شایسته حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به عنوان یازدهمین رییس‌جمهور از سوی مردم شریف و فهیم ایران پاسخ ارزشمندی است به اقدام بزرگ حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، هدایت مدبرانه حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد خاتمی، هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب و اعتدال‌گرا و رفتار اخلاق‌مدارانه جناب آقای دکتر عارف و اقبال مردم از گفتمان اصلاح‌طلبی و اعتدال‌گرایی.

شورای هماهنگی جبهه اصلاحات ضمن تقدیر و تشکر بیکران از حماسه‌آفرینان 24 خرداد 92 و رهنمودهای ارزشمند رهبر معظم انقلاب در مورد صیانت از آرا به عنوان حق مردم و دعوت از همه ایرانیان (اعم از معتقدان و غیرمعتقدان به نظام) برای شرکت در انتخابات این انتخاب را به رییس‌جمهور منتخب دکتر حسن روحانی و همه نقش‌آفرینان این عرصه تبریک می‌گوید و امیدوار است حرکت اعتدال‌گرایانه ایشان مبنای ارزشمندی گردد برای به رسمیت شناختن افکار و رویه‌های موجود در چارچوب نظام جمهوری اسلامی، تسریع در رفع مشکلات معیشتی ملت بزرگوار ایران، تقویت احزاب و ایجاد فضای گفتمان عقلانی بین دیدگاه‌های مختلف، بکارگیری همه نیروهای متخصص، باتجربه و متعهد در نظام مدیریت کشور، فراهم آوردن سازوکارهای مناسب برای فعال کردن بخش خصوصی و بهره‌مندی از نهادهای مردمی به منظور جلب مشارکت نظام یافته و موثر مردم برای حل مشکلات موجود.»منبع خبر:
سرفصل اخبار آنلاین
صفحه اصلی - شناسنامه آرشیو مردم - آرشیو مردم سالاری - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته