سال :      ماه :  


تاریخ انتشار: 26/03/1392
12: 48  : ساعت  

کد خبر:
تبریک مهدوی‌کنی به دکتر روحانی

ایسنا: رییس مجلس خبرگان رهبری در پیامی انتخاب حسن روحانی به عنوان رییس جمهور منتخب ایران در دور یازدهم انتخابات ریاست جمهوری را به وی تبریک گفت.

متن این بیانیه به شرح ذیل است :

بسم الله الرحمن الرحیم

وَتِلْکَ الاْیَامُ نُدَاوِلُهَا بَیْنَ النَّاسِ وَلَیَعْلَمَ اللهُ الَّذیِنَ آمَنَوا وَیَتَّخِذَ مِنکُمُ شَهَدَاء (آل عمران: 140)

و ما این روزها (ی شکست و پیروزی) را میان مردم به نوبت می‌گردانیم (تا آنان پند گیرند) و خداوند کسانی را که (واقعا) ایمان آورده‌اند معلوم بدارد و از میان شما گواهانی بگیرد

جناب حجت‌الاسلام آقای دکتر حسن روحانی

سلام علیکم و رحمه الله

اعیاد شعبانیه و خلق حماسه سیاسی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بر شما و ملت شریف و آزاده ایران مبارک باد.

بی‌شک خلق این حماسه در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای پیروزی دیگری برای نظام جمهوری اسلامی ایران است.

ضمن احترام و تکریم نسبت به تمام نامزدهای محترم انتخابات ریاست جمهوری‌،انتخاب شما را در این عرصه خطیر تبریک گفته و توجه شما را به نکات ذیل جلب می‌نمایم.

1-امید است جنابعالی که از یاران دیرین امام و رهبری و اعضای محترم جامعه روحانیت مبارز تهران هستید، از مومنان واقعی مورد اشاره در آیه شریفه فوق بوده و از شاهدانی باشید که توفق پاسداری از آرمان‌های امام راحل «قدس سره» و پایبندی و التزام به ولایت عامه فقیه را به آنها عطا فرموده است.

2- بی‌تردید جنابعالی به عهد خود وفادار بوده و راه امام امت خمینی کبیر و رهنمودهای مقام معظم رهبری در حفظ مصالح امت را سرلوحه برنامه‌های خود قرار خواهید داد.

3-انتظار داریم از امروز تا آخرین روز که این مسوولیت را برعهده دارید حل مشکلات مردم شریف که حماسه آفرین این عرصه هستند را در اولویت فعالیت‌های خود قرار دهید.

4- بر این باوریم که جنابعالی به عنوان رییس جمهور منتخب، مجری قانون اساسی و حافظ دین و مذهب رسمی کشور، و همچنین عزت و شرافت جمهوری اسلامی ایران است.

5- یادآور می‌شوم روحانیت مغزز که همواره پاسدار و مدافع ارزش‌های انقلاب و اسلام عزیز بوده‌اند چون گذشته مترصد حوادث و جریانات پیش‌رو خواهند بود و به یقین جنابعالی از خیرخواهی و نصیحت ناصحان مشفق و پشتیبانی روحانیت بی‌نیاز نخواهید بود.

از خداوند متعال برای شما توفیق در انجام این وظیفه خطیر که ملت بر دوش شما نهاده است را خواستارم.

دعای حضرت بقیه‌الله الاعظم عجل الله له الفرج بدرقه راهتان باد.

برادر شما محمدرضا مهدوی کنی

25 خرداد 92- شعبان المعظم 1434

 منبع خبر:
سرفصل اخبار آنلاین
صفحه اصلی - شناسنامه آرشیو مردم - آرشیو مردم سالاری - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته