سال :      ماه :  


تاریخ انتشار: 22/03/1392
17: 42  : ساعت  

کد خبر:
سخنرانی کواکبیان در حمایت از روحانی در سمنان

ایسنا: رییس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در سمنان از سخنرانی مرتضی الویری و مصطفی کواکبیان در حمایت از دکتر روحانی خبر داد.

آقا گل ذوالفقار خانی افزود: پس از ائتلاف اصلاح‌طلبان و کنار کشیدن دکتر عارف به نفع دکتر روحانی دوستان اصلاح‌طلب به سمت دکتر روحانی گرایش یافتند هر چند در گذشته هم این گرایش وجود داشت اما با کناره‌گیری ایشان بر جمع طرفداران دکتر روحانی افزوده شده است.

وی هم‌چنین در پاسخ به این پرسش که تاثیر ائتلاف اصلاح‌طلبان در میزان مراجعه به ستادهای دکتر روحانی به چه میزان بوده است به ایسنا اظهار کرد: پس از ائتلاف بیش از 20 درصد به میزان مراجعه به ستاد دکتر روحانی افزوده شده است.

رییس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در سمنان گفت: ما امیدواریم که انتخابات به دور دوم کشیده نشود و کاندیدای اصلاح‌طلبان و معتدلین در مرحله‌ی نخست به پیروزی برسد.

ذوالفقارخانی با اشاره به ائتلاف احتمالی اصولگرایان تصریح کرد: زمزمه‌هایی مبنی بر کنار کشیدن دکتر ولایتی وجود دارد. البته احتمالاً کنار کشیدن احتمالی وی در راستای ائتلاف پیشرفت و 1+2 نیست.

وی میزان آراء دکتر روحانی را بسیار بالا ارزیابی کرد و گفت: مراجعه‌ی مکرر افرادی از اقشار مختلف به ستادهای دکتر روحانی و نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد وضعیت آراء ایشان در استان سمنان به مراتب بهتر است.

رییس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در سمنان از سخنرانی دبیرکل حزب مردم‌سالاری در حمایت از روحانی خبر داد و گفت: دکتر کواکبیان صبح امروز در شهرهای فیروزکوه و گرمسار به ایراد سخنرانی پرداخت. هم‌چنین امروز در راستای تحقق «حماسه‌ی سیاسی» و دعوت مردم به مشارکت حداکثری در شهرهای سمنان و دامغان در حمایت از دکتر روحانی سخنرانی می‌کند.

وی همچنین از سخنرانی شهردار پیشین تهران در حمایت از دکتر روحانی خبر داد و گفت: مهندس الویری دیشب در جمع هوداران دکتر روحانی در سمنان سخنرانی کرد.

 

 

 منبع خبر:
سرفصل اخبار آنلاین
صفحه اصلی - شناسنامه آرشیو مردم - آرشیو مردم سالاری - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته