نسخه شماره 2578 - 1389/12/03 -

 کشف مواد منفجره مجهز به چاشني الکترونيکي در اطراف دانشگاه تهران 

جانشين فرمانده نيروي انتظامي از کشف و ضبط يک بسته حاوي مواد منفجره مجهز به چاشني الکترونيکي و يک قبضه کلت کمري مجهز به صداخفه کن از عوامل وابسته، در اطراف دانشگاه تهران خبر داد.
سردار احمدرضا رادان درگفت وگو با ايسنا، در اين باره افزود:عوامل انتظامي عصر يکشنبه يک بسته حاوي موادمنفجره مجهز به چاشني الکترونيکي و يک قبضه کلت کمري مجهز به صداخفه کن در اطراف دانشگاه تهران کشف کردند.
وي تاکيد کرد: همانطور که قبلا هم گفته شده است نقش منافقان در چنين اقداماتي کاملا محرز است. رادان درعين حال تاکيد کرد: خوشبختانه عوامل پليس در تهران مستقر هستند و مشکل خاصي به لحاظ امنيتي در تهران وجود ندارد.
جانشين فرمانده نيروي انتظامي از دستگيري فردي که قصد تخريب و ترور در تهران را داشت، خبر داد، افزود: ماموران انتظامي تهران بزرگ عصر يکشنبه فردي را که قصد داشت; دست به تخريب و ترور بزند، به همراه مقاديري موادتخريبي در تهران دستگير کردند.
وي گفت: در حال حاضر وضعيت تهران به لحاظ امنيتي عادي است.
رادان همچنين درباره جزييات حمله تروريستي به ماموران انتظامي در مريوان به ايسنا، گفت: موضوع از سوي پليس در حال بررسي است.
جانشين فرمانده نيروي انتظامي اظهار کرد: شنبه شب ماموران نيروي انتظامي استان کردستان در حال گشت زني بودند که به کمين افتادند و دو تن از ماموران نيروي انتظامي شهيد و دو تن ديگر زخمي شدند.
وي با بيان اينکه احتمالا اين حمله تروريستي از سوي گروه هاي ضدانقلابي صورت گرفته است، افزود: پليس در حال بررسي موضوع براي دستگيري اين افراد است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان