نسخه شماره 2544 - 1389/10/20 -

 علي پروين: عراق تيم بسيار خطرناکي است  

پيشکسوت فوتبال گفت: بايد در اولين بازي در جام ملت هاي آسيا مراقب عراق باشيم چون تيمي بسيار خطرناک است.
به گزارش فارس، علي پروين درباره وضعيت تيم ملي فوتبال اظهار داشت: خوشبختانه پس از پيروزي برابر آنگولا، ملي پوشان با روحيه خوبي وارد جام ملت هاي آسيا شده اند. بايد همه با هم دعا کنيم تا تيم موفق شود و حسرت چند ساله را از دل مردم خارج کند.
وي افزود: جام ملت هاي آسيا سخت است. ايران کار بسيار سختي را در مرحله مقدماتي برابر عراق دارد چون اين تيم، تيم خطرناکي است. عراقي ها از فوتبال ما شناخت خوبي دارند و بيشتر بازيکنان آنها مقابل بازيکنان ما صف آرايي کرده اند. به همين دليل، بايد باهوش باشيم.  پروين خاطر نشان ساخت: اگر بچه هاي ما خودشان باشند و يک ذره شانس هم چاشني کار آنها شود، مي توانند از سد عراق بگذرند. اميدوارم اين اتفاق بيفتد. اگر در مرحله گروهي نتايج خوبي به دست آوريم، روحيه بچه ها براي مراحل بعدي بهتر خواهد شد.
علي پروين درباره بازي تيم فوتبال پرسپوليس مقابل اينتراخت فرانکفورت گفت: پرسپوليس و دايي عملکرد خوبي داشتند. وقتي ضربه پنالتي تکليف را مشخص مي کند، شانس هم بايد چاشني شود که اين شانس را پرسپوليسي ها نداشتند; اما نمره خوبي گرفتند. بايد قبول کنيم که تيم آلماني دست و پا بسته نبود و يکي از تيم هاي خوب آلمان است.
پروين در جواب سوالي که چرا استيل آذين را در اردوي ترکيه همراهي نکرد، اظهار داشت: اميدوارم اين اردو به کادر فني کمک کند تا بيشتر به اهدافش برسد. در تهران کار داشتم و نرفتم. هدف ما اين بود که استيل آذين تمرينات و بازي هاي خوبي را انجام دهد که خدا را شکر اين بستر آماده شده است.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان