نسخه شماره 2345 - 1389/02/14 -

 قلعه نويي پس از قهرماني تيم سپاهان:
 عده اي خودشان را به آدم هاي سياسي فروختند  

سرمربي تيم فوتبال سپاهان پس از قهرماني تيمش در ليگ برتر گفت: سپاهان اصلي من را در سال آينده خواهيد ديد.
به گزارش ايسنا، امير قلعه نويي افزود: تيم امسال 40 درصد نسبت به سال قبل تغيير داشت و با وجود اين تغيير موفق شديم در يک تورنمنت 36 هفته اي، به قهرماني برسيم اما در سال آينده تيم اصلي من را خواهيد ديد.
قلعه نويي خاطرنشان کرد: از سقوط ابومسلم به ليگ دسته اول ناراحت هستم زيرا که من هم استاني ابومسلمي ها هستم و اميدوارم که استاندار خراسان رضوي فکري براي حضور دوباره ابومسلم در ليگ برتر بکند.
سرمربي تيم فوتبال سپاهان تصريح کرد: اکنون که ما قهرمان هم شديم، مي دانم که بيانيه هاي عده اي آماده است. من براي آن دسته آدم هايي که به خاطر گرفتن پست هاي کوچک به عنوان مثال يک آکادمي فوتبال خود را به آدم هاي سياسي مي فروشند ناراحتم. اين آدم ها براي اندکي پول خود را فروخته اند و ناپاکي فوتبال اين است.
قلعه نويي ادامه داد: يک داور در کل ليگ با ما بود که از او متشکرم و آن هم داور الهي بود. سپاهان بهترين خط حمله،  آقاي گل ليگ و همچنين کمترين باخت را در ليگ داشت که تمام اين ها لطف خداوند بود.
وي ادامه داد: خدا مي خواست با قهرماني ما يک سري آدم ها مسخره شوند و خدا را از اين بابت شاکرم.
قلعه نويي ادامه داد: آدم هاي سياسي مي آيند و يک روز خواهند رفت و براي آنهايي متاسفم که پس از 30 سال حضور در ورزش، خودشان را به اين آدم هاي سياسي فروختند و پا روي همه چيز گذاشتند.
سرمربي تيم فوتبال سپاهان در ادامه در پاسخ به سوالي درخصوص ناکامي تيمش در ليگ قهرمانان آسيا تصريح کرد: ما در يک ماراتن، با انجام 36 بازي سخت قهرمان شديم و قهرماني در چنين مسابقه هايي عيار يک تيم،  مربي و بازيکنانش را مشخص خواهد کرد.
وي افزود: در ابتدا هم گفته ام که مقصر اصلي ناکامي سپاهان در آسيا اول من بودم و بعد اينکه ما در آسيا کم شانس نيز بوديم.
قلعه نويي درخصوص تمديد قراردادش در سال آينده با تيم سپاهان اصفهان گفت: هنوز هيچ چيز مشخص نيست و در آينده تصميم مي گيرم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان