نسخه شماره 2317 - 1388/12/27 -

 اميدوارم سال جديد، سال نزديکي جامعه فوتبال باشد  

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران با انتشار پيام تبريک به مناسبت سال نو، از بازيکنان، مديران ورزشي، نويسندگان و خبرنگاران و هواداران خواست تا با همدلي کمک کنند تا تيم ملي ايران پيروزي هاي بزرگ را رقم بزند.
به گزارش ايسنا، در نامه افشين قطبي به جامعه فوتبال و مردم آمده است: سال نو، فروردين انديشه و طراوت جان است. از نظر من، فوتبال همان زندگي است که روزهاي خوش و بد بسياري را به همراه دارد. همه ما صاحب کشوري بزرگ و بافرهنگ به نام «ايران» هستيم و تلاش داريم اين زندگي و کشور را «زيبا» و «به يادماندني» به تصوير بکشيم و براي همين هر فرد وظيفه سنگين و مهمي را بر دوش دارد.  در آغاز سالي نو و فصلي تازه براي فوتبال ايران بر خود واجب مي دانم تا از همه دوستان، همکاران، مديران، منتقدان و حتي مخالفان عزيزم تشکر و قدرداني کنم; به خاطر همه روزهايي که به هم درس داديم و از هم درس گرفتيم تا به تجربياتمان بيفزاييم و سندي پرافتخار را به کتاب بزرگ فوتبال ايران اضافه کنيم.
دوستان عزيز و سروران ارجمند!
لازمه موفقيت در فوتبال ايران همدلي است، وحدت رويه و تلاش همگاني براي ساختن تيمي قدرتمند که فراتر از فوتبال آسيا به ميدان برود نيازمند حضور تک تک شماست، چه مديراني که چرخ ورزش و فوتبال را مي گردانند، چه بازيکناني که نماينده مردم در زمين فوتبال هستند، چه نويسندگاني که نقش شان درست ديدن، نظاره کردن و بهتر ساختن تيم ملي است و چه هواداراني که هميشه تيم ملي را برنده و پيروز مي خواهند. هدف همه ما اينست که به سمت «دوستي» گام برداريم و با مهرباني به همديگر کمک کنيم تا پيروزي هاي بزرگ را رقم بزنيم.
اميد دارم در سال جديد شاهد نزديکي مجموعه فوتبال باشيم و از کساني که به دنبال سياه نمايي و تخريب شخصيت ها هستند فاصله بگيريم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان