نسخه شماره 2317 - 1388/12/27 -

  اسامي شعب فعال بانک ها، موسسات اعتباري و بيمه ها در ايام نوروز 

بانک ها و شرکت هاي بيمه  مختلف در ايام نوروز به ارائه خدمات مي پردازند.
به گزارش ايسنا، به نظر مي رسد رقابت بين بانک ها و بيمه ها باعث شده تا کارمندان بانک ها کمتر از سال هاي قبل مشمول مرخصي هاي نوروزي شوند. آغازگر اين رقابت بانک ها و بيمه هاي خصوصي بودند که دولتي ها هم براي عقب نماندن از قافله به آن ها پيوستند.
تمهيداتي در نظر گرفته شده از سوي بانک هاي کشور، ارائه خدمات بانکي به مشتريان در ايام پاياني سال و تعطيلات نوروز بدون وقفه به انجام خواهد رسيد.
کميسيون هماهنگي روابط عمومي بانک ها اعلام کرد: همزمان با فرارسيدن ايام پاياني سال حجم مراجعه به شعب بانک ها افزايش مي يابد و بر اين اساس و مطابق هماهنگي هاي انجام شده با هدف رفاه حال مشتريان کليه شعب بانک ها با افزايش ساعت کاري خود، خدمات مورد نياز را به مراجعين ارائه مي کنند. همچنين شعب کشيک  بانک ها در تهران و شهرستان ها نيز در تعطيلات نوروز(دوم تا چهارم فروردين 89) به صورت نيمه وقت در خدمت مشتريان هستند.
در اين گزارش آمده است: علاوه بر امکانات در نظر گرفته شده براي اين ايام مشتريان گرامي مي توانند با استفاده از خدمات الکترونيکي هر يک از بانک هاي نظير موبايل بانک، اينترنت بانک، تلفن بانک، شعب 24 ساعته و غيره امورات بانکي خود را به سهولت و در سريع ترين زمان ممکن به انجام رسانند. در اين راستا همچنين برنامه ريزي لازم براي تامين وجوه نقد شعب و دستگاه هاي خود پرداز بانک ها انجام شده است.
ايسنا بر اساس آنچه که بانک ها و بيمه ها در اين زمينه اطلاع رساني کرده اند اين ليست را منتشر مي کند.

بيمه پارسيان

بيمه پارسيان واحدهاي خسارت اتومبيل شهرهاي تهران (بيهقي، اشرفي اصفهاني)،  آمل، اصفهان، اهواز،  بندرعباس، بوشهر، تبريز، خرمآباد، چالوس، زاهدان،  رشت، ساري، شيراز، قم، کرج، کرمان، کرمانشاه، گرگان، مشهد و يزد در روزهاي  2 تا  4 فروردين ماه  1389 آماده ارائه خدمات به بيمه گذاران هستند.
مديريت بيمه اشخاص در ايام تعطيل آماده صدور معرفي نامه هاي بيمارستاني براي بيماران متقاضي بستري شدن در بيمارستان هاي طرف قرارداد با بيمه پارسيان است.

بانک پاسارگاد

شعب بانک پاسارگاد در روزهاي پاياني سال جاري و تعطيلات عيد نوروز آماده خدمت رساني به مردم هستند.
با هدف تسهيل ارائه خدمات بانکي، همه شعبه هاي اين بانک در تهران و شهرستان ها از روز 22 اسفندماه تا 27 اسفندماه از ساعت30   :7  تا  30:18 (به استثناي روز سه شنبه که ساعت کاري تا 16 بعدازظهر خواهد بود) آماده ارائه انواع خدمات بانکي هستند.
همچنين شعبه هاي منتخب بانک پاسارگاد در تهران و شهرستان ها، در روزهاي جمعه مورخ 28 اسفندماه، دوم، سوم و چهارم فروردين ماه 89، از ساعت 9 تا 13، خدمات بانکي را ارائه خواهند کرد.
دستگاه هاي خودپرداز بانک پاسارگاد در تمام ساعات شبانه روز فعال هستند و مردم مي توانند وجوه نقد مورد نياز خود را از دستگاه هاي مذکور تامين کرده و ساير خدمات بانکي را به صورت الکترونيکي از طريق اين دستگاه ها انجام دهند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان