نسخه شماره 2252 - 1388/10/03 -

 خداحافظي نويدکيا از فوتبال ملي  

محرم نويدکيا اعلام کرد که قصد دارد از تيم ملي فوتبال ايران خداحافظي کند.
به گزارش ايسنا، محرم نويدکيا کاپيتان تيم فوتبال سپاهان که براي حضور در تورنمنت قطر و ديدار با سنگاپور از سوي افشين قطبي به تيم ملي دعوت شده است، رسما اعلام کرد که قصد دارد از تيم ملي خداحافظي کند.
او اعلام کرده که در جلسه اي که با افشين قطبي خواهد داشت، سرمربي تيم ملي را از تصميمش آگاه خواهد کرد.
به گزارش ايسنا، با توجه به اين اظهارات به نظر مي رسد "افشين قطبي" در تورنمنت قطر محرم نويدکيا را نيز در اختيار نخواهد داشت.
قائم مقام باشگاه سپاهان اصفهان با بيان اينکه همه نگران سلامتي نويدکيا هستند، گفت: وي از تيم ملي خداحافظي نکرده اما براي حضور در اردوهاي آماده سازي اين تيم قرار است با افشين قطبي گفتگو کند.
به گزارش مهر، مسعود تابش در مورد خداحافظي نويدکيا از تيم ملي گفت: محرم مهره اي تاثيرگذار و غير قابل انکار براي هر تيمي بوده و طبق گفته قلعه نويي عصاي دست سرمربي است. مهمتر از همه اينها بازيکني سالم و در خدمت تيم است، به همين دليل و پس از طي دوران سخت مصدوميت، حالا که به شرايط مطلوب بازگشته همه نگران سلامتي اش هستند.
وي اضافه کرد: محرم بعد از اينکه چند سال با آسيب ديدگي شديد دست و پنجه نرم مي کرد که دليل آن هم فشار مضاعف و بازي همزمان در تيم ملي، تيم اميد و تيم سپاهان در مسابقات ليگ و ليگ قهرمانان آسيا بود، وي امروز با پشت سر گذاشتن مشکلات بسيار، سلامت خود را بازيافته است اما همچنان هر روز با فيزيوتراپ اختصاصي اش تمرينات خاصي را انجام مي دهد.  قائم مقام باشگاه سپاهان اصفهان با بيان اينکه نويدکيا تصميمي براي خداحافظي از تيم ملي ندارد، ادامه داد: باشگاه هم علاقمند است نويدکيا به تيم ملي کمک کند اما همانطور که اعلام کردم سلامت وي براي همه مهم ما بيش از هر چيز اهميت دارد. به همين دليل قرار است محرم با قطبي صحبت کند و با يک تعامل متقابل در خصوص نحوه حضورش در اردوي تيم ملي تصميم گيري شود.
وي با اشاره به اينکه حتي قلعه نويي در بازي با استقلال اهواز هم که نويدکيا بهترين بازيکن زمين بود، به دليل حفظ سلامتش در دقيقه
75  وي را تعويض کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان