نسخه شماره 2243 - 1388/09/23 -

 نماينده گرمسار: با ايجاد وحدت هيچ قدرتي نمي تواند عليه ما توطئه کند  

نماينده گرمسار گفت: حرمت شکني به ساحت مقدس حضرت امام(ره) را توسط افراد منحرف و مزدوران آمريکا قويا محکوم مي کنيم و به اين منحرفين مي گوييم که جايگاه امام(ره) در قلب ملت ها بوده و هست،  نه در تصوير ايشان و اين جايگاه هرگز فراموش نخواهد شد.
عبدالرضا ترابي نماينده گرمسار در نطق ميان دستور خود تصريح کرد: کشور چين و روسيه طبق معمول ابتدا با ايران همراهي کرده سپس با اخذ امتياز از آمريکا با او موافقت مي کنند، به خصوص دولت روسيه در اغلب مسائل بين المللي که ما با آمريکا در تعارض هستيم نهايتا جانب  آمريکا را مي گيرد و با لحاظ قرار دادن رابطه خود با آمريکا پس از سال ها هنوز پروژه نيروگاه اتمي بوشهر را تحويل نداده و با وعده و وعيد، مکررا راه اندازي آن را به تاخير انداخته است و شک نداريم که در حال استفاده ابزاري از اين پروژه است و در ازاي اين حرکت از آمريکا امتياز مي گيرد.
وي از دولت روسيه خواست که براي آخرين بار به وعده خود در زمان اعلام شده جهت راه اندازي نيروگاه عمل کند و چهره خود را نزد ملت ايران مخدوش نکند و نگذارد روابط حسنه دو همسايه دچار چالش گردد.
اين عضو کميسيون اقتصادي مجلس با اشاره به مسائل داخلي کشور اصلي ترين مشکل را تفرقه به وجود آمده بين گروه ها دانست که تنها راه برون رفت از اين معضل،  عمل کردن به قانون و تبعيت از فرامين رهبر معظم انقلاب و گذشت و ايجاد وحدت همه نيروهاي وفادار به نظام و ولايت مي باشد و قوه قضاييه بايد با متخلفان به دور از ملاحظات سياسي برخورد کند.
به گفته وي،  قطعا با ايجاد وحدت هيچ قدرتي نمي تواند عليه ما توطئه کند.  نماينده مردم گرمسار از دولت خواست که براي پروژه هاي پيشنهادي در حوزه انتخابيه اش اعتبارات مورد نياز لحاظ شود تا روند اجرايي پروژه ها تسريع شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان