نسخه شماره 2144 - 1388/05/22 -

 هدايتي: 40 درصد باشگاه هاي دولتي هزينه کرده ايم  

مالک باشگاه استيل آذين گفت: تمام اسناد و مدارک شفاف وجود دارد که نشان مي دهد 40درصد باشگاهاي دولتي هزينه کرده ايم.
به گزارش فارس، حسين هدايتي در خصوص اتفاقات چند وقت اخير درباره استيل آذين عنوان کرد: اگر لازم باشدبه هر فرد، باشگاه، فدراسيون و حتي سازمان تربيت بدني جوابگوي پرداخت ها و هزينه هاي باشگاه استيل آذين خوام بود. حتي حاضرم تمام قراردادها و هزينه هاي خود را در اختيار رسانه ها قرار دهم تا مشخص شود چه افرادي دنبال حاشيه سازي هستند.
وي افزود:  تمام اسناد و مدارک شفاف وجود دارد و من از هيچ کس ترسي ندارم. ما 40 درصد باشگاهاي دولتي هزينه کرده ايم. البته استيل آذين باشگاه خصوصي است و بعيد مي دانم پول شخصي ما که هزينه مي شود به کسي ارتباط داشته باشد اما من اين موارد را براي روشن شدن ذهن مردم مي گويم. باشگاه استيل آذين دنبال پنهان کاري و دروغگويي نيست و با صداقت کار خود را دنبال مي کند و در قبال بازيکنانش و کادر فني سعي مي کند با تعهدي که دارد سر وقت به قولي که به آنها داده، عمل کند.
هدايتي اظهار داشت: به همين دليل است که بازيکني وقتي مي بيند با او شفاف صحبت مي کنيم و به تمام بندهاي قرارداد موشکافانه و سر موقع پايبند هستيم با ما قرارداد امضا مي کند. من پولم را از سر راه نياورده ام که بخواهم آن را بيهوده هزينه کنم.
مالک باشگاه استيل آذين در رابطه با آخرين وضعيت اين تيم گفت: در شرايط خوبي هستيم و با جوانان جوياي نام و بزرگاني مثل کريمي،  کعبي،  زندي که بسيار باانگيره هستند و به دنبال اين هستند که خود را دوباره ثابت کنند. ما به دنبال اهداف باشگاه استيل آذين هستيم. با توجه به صحبت هايي که با بازيکنان داشتم کسب سهميه آسيا هدف اصلي ما است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان