نسخه شماره 2080 - 1388/03/03 -

 دوم خرداد نشان داد مردمي که بخواهند، مي توانند 

مهندس ميرحسين موسوي در پيامي به بزرگداشت دوم خرداد در تهران بيان کرد: مردمي که بخواهند مي توانند روندهاي موجود را تغيير دهند.
به گزارش قلم نيوز، متن کامل پيام مهندس موسوي به بزرگداشت دوم خرداد که در ميان استقبال پرشور تهراني ها و با حضور سبز سيد محمد خاتمي برگزار شد،به اين شرح است:
با اهداي سلام و درود خالصانه به همه شما عزيزان.
همزماني برنامه سفر انتخاباتي من به اصفهان با اين همايش موجب شده است توفيق حضور در جمع شما و در کنار برادر گرامي ام جناب حجت الاسلام سيدمحمد خاتمي را نداشته باشم و از همين روست که از فرصت به دست آمده استفاده کرده و چند کلمه اي در خصوص اين روز بياد ماندني بيان مي کنم.
گراميداشت دوم خرداد، بزرگداشت عزم آگاهانه مردم ايران براي تعيين سرنوشت خويش است. مردمي که براي پاسداشت اصولي که برخاسته از مطالبات برحقشان در طي انقلاب اسلامي بود، به پا خاستند و اصلاح وضع موجود را براي دستيابي به وضع مطلوب خواهان شدند. آنگاه که موج شرکت گسترده مردم در انتخابات آغاز شد، آن چه تعيين کننده شد نه تبليغات گسترده و جهت دار رسانه هاي رسمي، بلکه تصميم يکايک شهروندان براي ايجاد تغيير و تحول بود. دوم خرداد نشان داد که مردمي که بخواهند، مي توانند و اين همان ميراث گران بهايي است که از رهبري امام عزيزشان به يادگار دارند و در طي ساليان دشوار دفاع از اين مرز و بوم، سرمايه بي همتايشان بود.
اينک زمانه آن فرا رسيده است که بار ديگر، همه کساني که بهروزي خود و جامعه خود را در تغيير روندهاي موجود مي دانند و ادامه وضعيت کنوني را در راستاي تحقق آرمان هاي انقلابشان نمي يابند، عزم خويش را جزم نموده و نشان دهند که آن ميراث گران بها، هنوز هم در راهگشايي به سوي اميد، به کار مي آيد و ايران عزيز، شايسته دستيابي هرچه بيشتر و سريع تر به آزادي، عدالت، استقلال و پيشرفت است.
از خداوند مهربان براي همه شما آرزوي توفيق و کاميابي روزافزون خواهانم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان