نسخه شماره 2041 - 1388/01/19 -

 حدادعادل در جمع خبرنگاران:
 اصولگرايان از سال 76 عاقل شده اند 

 

رييس کميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي، در پاسخ به اين سوال که چرا اصولگرايان به معرفي يک کانديداي واحد اصرار دارند، به شوخي، گفت: اصولگرايان از سال 76 عاقل شده اند و نمي خواهند صحنه  انتخابات زياد شلوغ شود.
به گزارش ايسنا، دکتر غلامعلي حدادعادل در حاشيه جلسه  علني ديروز مجلس با حضور در جمع خبرنگاران، خاطرنشان کرد: اگر قرار باشد يک جريان چه اصولگرا و چه اصلاح طلب در انتخابات پيروز شود بايد تدبيري کند تا آراي خود را بدست خودشان نشکنند.
وي خطاب به خبرنگاران با لبخند، ادامه داد: مگر اين که شما اصرار داشته باشيد که راي يک جناح شکسته شود.
رييس کميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي، در پاسخ به سوال ديگري مبني بر اين که آيا اصولگرايان به خاطر منافع جناحي منافع ملي را ناديده مي گيرند يا خير؟ گفت: اصولگرايي يعني تامين منافع ملي.
حدادعادل با بيان اين که مردم طي هشت سال گذشته سليقه انتخاباتي خود را در چند انتخابات مهم همانند انتخابات شوراها، رياست جمهوري و مجلس نشان داده اند، اضافه کرد: در حال حاضر مردم چنين ترازويي را در دست دارند و حال بستگي دارد که در اين ترازو ديدگاه هاي نامزدهاي انتخاباتي دوره جديد چه وزني پيدا کند.
رييس کميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي، اضافه کرد: وقتي مي توانيم نسبت به ميزان موفقيت نامزدها داوري کنيم که ديدگاه هاي آنها بيان شود و مردم مشاهده کنند که اين ديدگاه ها با سليقه اي که در انتخابات اخير انتخاب کرده اند همخواني دارد يا خير؟

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان