نسخه شماره 4163 - 1395/08/01 -

 بي‌باک از گزينه‌هاي حضور در کادرفني تکواندو است 

سرمربي تيم ملي تکواندوي مردان ايران، گفت: چند گزينه از جمله «مهدي بي باک» براي حضور در کادر فني داريم و روز شنبه اسامي‌مربيان را اعلام مي‌کنيم.

«بيژن مقانلو» پس از ابقاء در سمت سرمربيگري تيم ملي تکواندوي ايران در گفت و گو با ايرنا، اظهار داشت: بعد از صحبت با مسئولان فدراسيون، تصميم بر ادامه همکاري گرفته شد و از اينکه بازهم مي‌توانم به اين رشته پرافتخار کمک کنم، خوشحال هستم. وي با اشاره به اينکه اعضاي تيم ملي تکواندوي ايران با ديد بازتر به دنبال رسيدن به موفقيت خواهند بود، عنوان کرد: روح تکواندوکاران بايد چون الماس باشد تا برابر حواشي و فشار مسابقات، شکننده نباشد.

مقانلو درباره انتشار اخباري مبني بر کنار گذاشته شدن مهدي بي باک از کادر فني، بيان کرد: بي باک در اين چند سال زحمات زيادي براي تيم ملي کشيد و از گزينه‌هاي مدنظرم براي حضور در کادر فني است.

وي افزود: با او صحبت خواهم کرد تا ببينم شرايط فعاليت دوباره در کادر فني را دارد. با تمامي‌اين تفاسير، چند گزينه داريم و تا شنبه کادرفني را تکميل مي‌کنيم.

مقانلو گفت: فرصت چنداني براي حضور در جام جهاني و فينال جايزه بزرگ باکو نداريم و بايد با قدرت کارمان را آغاز کنيم.

سرمربي تيم ايران با اشاره به تغيير وزن «فرزان عاشورزاده» و «مهدي خدابخشي»، گفت: اين دو از اين پس در اوزان منهاي 68 و به اضافه 80 رقابت مي‌کنند و با اين اوصاف نمي‌توانند در فينال جايزه بزرگ به ميدان بروند، چراکه در رنکينگ فعلي اين اوزان نيستند.

وي افزود: پس از اينکه رنکينگ جديد فدراسيون جهاني اعلام شود، عاشورزاده و خدابخشي نيز در رقابت‌هاي مختلف داراي امتياز المپيک، به ميدان مي‌روند.

سرمربي تيم ملي تکواندوي ايران در پايان گفت: بايد دقيق، سخت کوش و با روحيه اي قوي کارمان را دنبال کنيم تا مشکلات المپيک 2016 ديگر سراغ تيم ايران نيايد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان