نسخه شماره 4163 - 1395/08/01 -

  ساخت «زير آسمان شهر?» متوقف شد 

تهيه‌کننده سريال «زير آسمان شهر4» گفت: بعد از مدتي تحقيق، 8 قسمت اوليه «زير آسمان شهر» براي تصويب ارسال شده بود که فعلا ساخت آن متوقف شده است.

مهران مهام تهيه کننده سريال «زير آسمان شهر4» در گفت‌وگو با فارس گفت: مدتي پيش مهران غفوريان با من تماس گرفت و بابت اينکه مي‌خواست کارگرداني «همسايه‌ها» را قبول کند با من مشورت کرد.

وي ادامه داد: درست است که ما مشغول کارهاي پيش توليد اين سريال بوديم، اما زمانيکه ديدم پروژه همکارم آقاي سبط احمدي به کارگردان نياز دارد، وظيفه خود دانستم که با رفتن غفوريان موافقت کنم. حتي غفوريان با هماهنگي من تعدادي از نويسندگان «زير آسمان شهر4» را با خود به سريال «همسايه‌ها» برد.

اين تهيه کننده همچنين افزود: بعد از مدتي تحقيق، 8 قسمت اوليه «زير آسمان شهر» براي تصويب ارسال شده بود که فعلا ساخت آن متوقف شده است.

مهام درباره اينکه آيا ممکن است به دليل طولاني شدن پروسه توليد «همسايه‌ها»، فرد ديگري را براي کارگرداني «زير آسمان شهر4» انتخاب کنيد؟ گفت: نه اصلا و ابدا دست به چنين کاري نخواهيم زد. بارها هم گفته‌ام که «زير آسمان شهر 4» مي‌توانست نام ديگري داشته باشد و تداعي کننده «زير‌ آسمان شهر» هاي سابق نباشد اما براي ما استفاده از بار نوستالژري اين سريال بسيار اهميت داشت که مي‌خواستيم آن را حفظ کنيم.

وي ادامه داد: همچنين در فضاي کمدي کارگردان زيادي نداريم و اگر هم داريم تعدادشان خيلي محدود است.

تهيه کننده سريال «دردسرهاي عظيم» در ادامه با اشاره به قراردادهاي احتمالي با بازيگران اين سريال گفت: با هيچ کدام از بازيگران قرارداد نبستيم. بخش عمده‌اي از اين ماجرا به اين مرتبط است که اغلب بازيگران اصلي اين سريال از دوستان قديمي من هستند. مثل حميد لولايي، يوسف تيموري و مهران غفوريان که معتقدم نيازي به قرارداد نيز ندارند. سري چهار سريال «زير آسمان شهر» به کارگرداني مهران غفوريان، تهيه کنندگي مهران مهام و نويسندگي سيروس ميمنت در حال نگارش طرح قرار دارد.

حضور بازيگراني چون: مهران غفوريان، حميد لولايي، نصرالله رادش، اشکان اشتياق، ملکه رنجبر در «زير آسمان شهر4» قطعي است.

همچنين لوکيشن اين سريال به آپارتماني ديگر منتقل شده و سطح اجتماعي ساکنين بالاتر رفته است. در اين سريال از شخصيت‌هاي جديد نيز استفاده خواهد شد که به عبارتي تازه به دوران رسيده هستند و در کنار آن درباره موضوع ازدواج و دغدغه جوان‌ها نيز صحبت مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان