نسخه شماره 4149 - 1395/07/11 -

 خداحافظي محمد کشاورز از بازي‌هاي ملي فوتسال 

کاپيتان تيم ملي فوتسال ايران تصميم خود مبني بر خداحافظي از مسابقات ملي را به صورت رسمي اعلام کرد.

به گزارش وب سايت نود، محمد کشاورز کاپيتان تيم ملي فوتسال ايران تصميم به خداحافظي از تيم ملي گرفته است وي در پيامي اين مسئله را اعلام کرد.

پيام کشاورز را در زير مي‌خوانيد:

در روز تاريخي فوتسال کشور و حضور در بازي رده بندي جام جهاني کلمبيا(ايران/پرتغال) يک تصميم بزرگ گرفته‌ام. تصميمي که قبل از جام جهاني به آن فکر کرده بودم و الان براي اجراي آن مصمم هستم.

آخرين باري است که در خدمت تيم ملي هستم و خداحافظي رسمي خود را از بازي‌هاي ملي اعلام مي‌کنم. بيش از 13 سال با افتخار و عشق در خدمت تيم ملي بوده‌ام و براي سر بلندي کشور و مردم خوب و عزيزم از هيچ تلاش و کوششي دريغ نکرده‌ام.

امروز که از تيم ملي خداحافظي مي‌کنم خوشحالم که به لطف خدا و دعاي شما مردم عزيز آرزوي ديرينه ام که شکست برزيل پرافتخار‌ترين تيم دنيا و حضور در جمع چهار تيم برتر دنيا تحقق يافته و از اين بابت خد را شکر مي‌کنم.

به نظرم حال وقت آن رسيده که فرصت را به جوان‌ترها داده و به آينده فوتسال کشور بيش از پيش خوشبين باشيم. امروز را همچون روز اول حضور در تيم ملي هيچگاه فراموش نمي‌کنم.

تمام انگيزه من در تيم ملي کسب افتخار براي کشورم و شاد کردن مردم بوده و در زمان‌ها و بازي‌هايي که موفق به اين امر شده ام از خدا ممنونم و آن را وظيفه خود دانسته و در زمان‌هايي که علي رغم تمام تلاشم ناموفق بوده‌ام عذر خواهي مي‌کنم.

در اين سال‌ها افراد زيادي به من کمک کرده‌اند که تعدادشان بسيار زياد است که از تک تکشان تشکر مي‌کنم و خود را مديون آنها مي‌دانم.

در پايان تشکر اصلي را از شما مردم بزرگ کرده که هميشه حامي من و تيم ملي فوتسال بوده‌ايد که مطمئنم نمي‌توانم محبت شما را جبران کنم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان