نسخه شماره 4149 - 1395/07/11 -

 آزمون مي‌تواند زمستان به يک تيم بزرگ بپيوندد 

بازيکن پيشين روستوف پس از مقايسه سردار آزمون با آنتون گريزمان اعلام کرد اين بازيکن در حد ستاره فرانسوي اتلتيکومادريد است.

به‌ گزارش ‌ايسنا ، روستوف يکي از نماينده‌هاي روسيه در ليگ قهرمانان اروپا در دومين ديدار خود در خانه به ديدار آيندهوون رفت که به تساوي دو بر دو دست يافت. در اين ديدار سردار آزمون در ابتدا در ترکيب تيمش حضور داشت ولي در ادامه جاي خودش را به موسي دومبيا داد؛ تعويضي که البته با انتقاد هواداران روبرو شد زيرا آزمون نمايش موثري در ترکيب تيمش داشت.

ميخائيل اوسينوف، پيشکسوت باشگاه روستوف روسيه يکي از کساني بود که به اين تعويض انتقاد کرد و خواهان حضور بيشتر آزمون در ترکيب روستوف شد. او در مورد ديدار روستوف و آيندهوون گفت‌: هيچ تيمي شايسته برتري در اين بازي نبود و دو تيم بازي متعادلي را به نمايش گذاشتند.

بازيکن پيشين روستوف درباره علت تعويض آزمون در اين بازي نيز گفت‌: متوجه نشدم آزمون چرا با دومبيا تعويض شد. سردار بازيکن بااستعدادي است و روي نبردهاي هوايي بسيار تاثيرگذار است. در اواخر بازي که بازي مستقيم شده بود، او مي‌توانست خيلي براي تيم موثر باشد و سرزني کند ولي متاسفانه جاي خود را به بازيکن ديگري داد. پيشتر هم گفته بودم که آزمون چيزي از بازيکني چون گريزمان کم ندارد. سردار تنها 21 سال دارد و در همين سن کم نيز توانسته است خودش را در روستوف جا بيندازد. به هيچ وجه تعجب نخواهم کرد که او در زمستان تيمش را ترک کند و به تيم سطح اول اروپايي بپيوندد.

بازيکن سابق روستوف در پايان نيز گفت‌: به نظرم آزمون با بقيه بازيکنان روسي تفاوت‌ زيادي دارد. او مي‌تواند در تعطيلات زمستاني به تيم بزرگي بپيوندد. اگر نه، بدون شک تابستان پيشنهادات خوبي خواهد داشت؛ به اين خاطر که در ليگ قهرمانان اروپا توانسته خودش را اثبات کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان