نسخه شماره 4149 - 1395/07/11 -

 فرمانده ناجا:‌
 هيچ نقطه پنهاني از مردم نداريم 

فرمانده نيروي انتظامي با بيان اينکه امنيت خوبي در کشور حاکم است‌، گفت: ما بايد از مرزهايمان مراقبت کنيم و اجازه ندهيم هيچ گروهي قصد تجاوز و ايجاد ناامني در کشور را داشته باشد. به گزارش ايسنا، سردار حسين اشتري در مراسم صبحگاه يگان‌هاي نيروي انتظامي که همزمان با هفته ناجا در مقر مرکزي برگزار شد، با تسليت فرا رسيدن ايام سوگواري شهادت حضرت اباعبدالله الحسين (ع) و ماه محرم، گفت: ان‌شاءالله امسال بتوانيم در ماه محرم با همکاري هيات‌هاي مذهبي مراسم باشکوه عزاداري امام حسين(ع) را در کشور برگزار کنيم.

وي با تبريک هفته ناجا و تقدير از پرسنل اين نيرو، گفت: همچنين از خانواده همکارانم تشکر مي‌کنم. هفته ناجا يادآور ايثار، خدمات و از جان‌گذشتگي نيروهاي پليس است، ناجا بيش از 13 هزار شهيد و بيش از 20 هزار جانباز تقديم انقلاب کرده است. وي با بيان اينکه ناجا در تمام ايام هفته و ساعات مشغول خدمت به مردم است، اظهار کرد: در اين هفته بايد با تواني مضاعف به مردم عزيز و شريف کشور خدمات ارائه کنيم و ارائه اين خدمات با روحيه و نشاط بالاتر باشد. فرمانده ناجا با تاکيد بر اينکه در هفته ناجا بايد ارتباط با مردم و نمايندگان آنان افزايش يابد، گفت: ما بايد يار مهربان مردم باشيم و آنان با مراجعه به پليس احساس آرامش کنند. اشتري با بيان اينکه ارتباط با مراجع، دانشگاهيان ، مردم و ... بايد در اين هفته ارتقاء پيدا کند، افزود: ما هيچ نقطه پنهاني و غير آشکار از منظر مردم نداريم و نيروهاي ما 24 ساعته در ديد و قضاوت مردم هستند.

اشتري با اشاره به نتايج تماس‌هاي مردمي با سامانه 197 پليس، گفت: خدا را شاکريم که همواره مورد لطف مردم بوده‌ايم، از انتقادات و پيشنهادات هم استقبال کرده و کارگروهي براي رسيدگي به آن‌ها تشکيل شده است. من از مردم مي‌خواهم که فرزندانشان را در نيروي انتظامي همراهي کنند. وي با بيان اينکه مردم هم بايد از پليس پشتيباني کنند، ادامه داد: يکي ديگر از برنامه‌هاي نيروي انتظامي ارتقاء توان حرفه‌اي و دفاعي پليس است و خوشبختانه در سال‌هاي اخير هم اين مسير طي شده است.

به گفته اشتري با توجه به پيچيده شدن جرايم، پليس هم بايد آموزش‌ها و تجهيزات خود را همواره ارتقا داده و به روز باشد که قرارگاه جهادي تربيت و آموزش هم در همين راستا تشکيل شده است. وي افزود: يکي از وظايف نيروي انتظامي، تامين امنيت مردم است و خوشبختانه با هدايت‌هاي مقام معظم رهبري، ايثارگري شهدا و جانبازان، هوشياري مردم و آمادگي سپاه و ارتش و دستگاه قضايي امنيت خوبي در کشور حاکم است‌.


نسخه چاپي ارسال به دوستان