نسخه شماره 4149 - 1395/07/11 -

 اعدام مردي که دخترش و فرزندان همسايه را کشت 

مرد شيشه‌اي که در جنايتي هولناک مرتکب قتل دو کودک و پسر نوجواني شده بود، به دار مجازات آويخته شد.

به گزارش تسنيم مرد شيشه‌اي که در جنايتي هولناک مرتکب قتل دو دختر پنج و پسر پانزده ساله‌اي شده بود، هفته گذشته در زندان رجايي شهر کرج به دار مجازات آويخته شد. مازيار چهل ساله ساعت 4:30 بامداد 29 مرداد سال 92 پس از مصرف مواد مخدر شيشه در منزل خود با چاقو به همسر و مهلا دختر پنج ساله‌اش حمله‌ور شد و پس از ضرب و جرح، آنها را از طبقه دوم منزلش به بيرون پرتاب کرد، عامل اين جنايت پس از اين ماجرا زماني که قصد داشت از محل ارتکاب جرم فرار کند با اعظم صاحبخانه‌اش، بهاره و علي (فرزندان پنج و پانزده ساله اعظم) مواجه شد و اين سه نفر را نيز با چاقو مجروح کرد.

مازيار که قصد داشت از صحنه جرم بگريزد سرانجام پس از حضور اهالي محل اين جنايت و مأموران انتظامي دستگير شد همچنين مأموران اورژانس با حضور در محل حادثه، قتل بهاره و مهلا را اعلام کردند، چند روز پس از اين جنايت نيز علي جان خود را از دست داد.

مازيار پس از دستگيري به قتل دخترش مهلا، بهاره و علي اعتراف کرد همچنين سلامت روحي و رواني وي در زمان ارتکاب جرم از سوي کارشناسان پزشکي قانوني به تأييد رسيد.

اين پدر سنگدل پس از اتمام جلسات بازپرسي و صدور کيفرخواست به اتهام مباشرت در قتل عمدي مهلا، بهاره و علي و همچنين ضرب و جرح عمدي همسر و صاحب خانه‌اش در شعبه 74 دادگاه کيفري استان تهران حاضر و با درخواست اولياي دم مقتولان به قصاص نفس محکوم شد.

حکم اعدام مازيار از سوي شعبه 47 ديوان عالي کشور مورد تأييد قرار گرفت و سرانجام هفته قبل مازيار در زندان رجايي شهر به سزاي عملش رسيد و اعدام شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان