نسخه شماره 4118 - 1395/06/03 -

 پاتک شبانه پليس به خانه سارق حرفه‌اي جنوب پايتخت 

سرهنگ قاسم پور، با اشاره به دستگيري يک سارق حرفه‌اي منزل در محدوده عباس آباد، تهران گفت: اين سارق پس از دستگيري به هشت فقره سرقت اعتراف کرد.

سرهنگ قاسم پور رييس کلانتري 104 عباس‌آباد، در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، در تشريح دستگيري سارق خانه‌هاي جنوب تهران گفت: با شکايت‌هاي ارايه شده از سوي شهروندان ساکن محدوده بهشتي، در خصوص وقوع سرقت‌هاي انجام شده از سوي سارق يا سارقان، تيمي از ماموران اين کلانتري پس از هماهنگي‌هاي انجام شده براي شناسايي و دستگيري متهمان وارد عمل شدند.

وي افزود: پس از تحقيقات شبانه روزي و رصد دوربين‌هاي مداربسته مشخص شد که در تمامي سرقت‌هاي صورت گرفته رد پاي يک سارق حرفه اي و سابقه دار که پيش از اين چند فقره سرقت در پرونده دارد، ديده مي شود.

کلانتر عباس‌آباد ادامه داد: با مراجعه به پروفايل چهره نگاري متهمان، چهره اين متهم شناسايي شده و پس از چند شبانه روز تحقيقات پيرامون وي مخفيگاه اين متهم شناسايي شد و هماهنگي براي ورود به منزل وي از سوي مقام انتظامي انجام شد.

سرهنگ قاسم‌پور اظهار داشت: طي يک عمليات ضربتي از سوي ماموران مخفيگاه اين متهم مورد بازرسي قرار گرفت که طي آن سارق مذکور دستگير و در بازرسي از منزل وي نيز تعدادي تجهيزات و لوازم مسروقه منزل کشف و ضبط شد.

وي خاطر نشان کرد: متهم نيز در بازجويي‌هاي انجام شده به جرايم خود مبني بر هشت فقره سرقت در محدوده‌هاي بهشتي و مطهري اعتراف کرد و پس از تکميل پرونده به پليس آگاهي تهران بزرگ معرفي شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان