نسخه شماره 4097 - 1395/05/10 -

 براي خوشرنگ‌ترين مدال به المپيک مي‌روم 

فرنگي‌کار وزن 75 کيلوگرم ايران از عزم خود براي کسب خوشرنگ‌ترين مدال در المپيک خبر داد و گفت: اميدوارم با دعاي خير مردم به اين هدف بزرگ برسم. سعيد عبدولي در گفت‌وگو با ايسنا، درباره آخرين وضعيت خود در آستانه اعزام به رقابت‌هاي المپيک 2016 اظهار کرد: بعد از مسابقات جهاني 2015 آمريکا خيلي با نظم و انگيزه تمرين نمي‌کردم اما با حضور مجدد محمد بنا در راس تيم ملي، روحيه و انگيزه مضاعفي پيدا کردم و با جديت در تمرينات، خودم را براي حضور در المپيک به آمادگي مطلوب رساندم.

دارنده مدال طلاي 2011 جهان افزود: طي 9 ماه گذشته تمرينات سخت و پرفشاري را با هدف کسب موفقيت در المپيک پشت سر گذاشتيم و خوشبختانه در حال حاضر همه نفرات اعزامي‌ايران به المپيک در شرايط روحي و بدني خوبي قرار دارند و آماده ايم با تمام وجود براي خوشحالي مردم به مصاف حريفان برويم.

عبدولي تصريح کرد: پس از ناکامي‌در المپيک لندن فقط با هدف حضور در ريو و رسيدن به مدال المپيک هر سختي که در تمرينات بود را تحمل کردم و در حال حاضر نيز نمي‌خواهم اشتباهي داشته باشم و اين فرصت ارزشمند را از دست بدهم. وي با اشاره به ناکامي‌اش در المپيک لندن گفت: من، اخلاقي و باباجانزاده در المپيک قبلي نتوانستيم به مدال برسيم اما امسال از تجربه بيشتري نسبت به 4 سال پيش برخورداريم و بدون شک از هر نظر خود را آماده کرده‌ايم تا در ريو مدال آور باشيم. اميدوارم با تلاش خودمان و دعاي خير مردم بتوانيم در المپيک پيش رو ناکامي‌در المپيک لندن را جبران کنيم. المپيک مهمترين ميداني است که هر ورزشکاري آرزوي حضور در آن را دارد. المپيک مانند مسابقات جهاني نيست که هر سال برگزار شود و به راحتي از کنار آن عبور کنيم. فرنگي‌کار وزن 75 کيلوگرم ايران افزود: نظارت و جديت محمد بنا نقش مهمي‌در بازسازي روحي من و حضور با انگيزه‌ام در تمرينات تيم ملي داشت. بنا هميشه با صحبت‌هاي خود مانع از اين شد که انگيزه‌ام را از دست بدهم. عبدولي درباره مهمترين رقباي خود در المپيک نيز گفت: علاوه بر حريفان خوب و قدرتمندي که دارم بايد با ناداوري احتمالي نيز بجنگم. از بدشانس‌ترين کشتي‌گيراني هستم که ناداوري در مسابقات مختلف خيلي به من ضربه زده است. البته در مجموع کشتي ايران بيش از ساير کشورها از ناداوري‌ها ضربه خورده است.

وي تاکيد کرد: البته من کاري به اين مسائل ندارم و با تمام وجود در المپيک مي‌جنگم و سعي مي‌کنم هيچ بهانه‌اي به داوران ندهم تا حقم پايمال شود. مدال المپيک را در ويترين افتخاراتم کم دارم و مي‌خواهم با کسب خوشرنگ‌ترين مدال دل هموطنانم را شاد کنم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان