نسخه شماره 4081 - 1395/04/21 -

 عضو کميسيون اقتصادي مجلس خبر داد:
 سه‌شنبه هفته جاري؛ تعيين تکليف لايحه ايجاد مناطق آزاد جديد در مجلس  

نماينده مردم شهرستان‌هاي مريوان و سروآباد در مجلس با اشاره به ارائه مجدد لايحه ايجاد مناطق آزاد تجاري به مجلس از سوي دولت گفت: اين لايحه سه‌شنبه در مجلس تعيين تکليف مي‌شود.

منصور مرادي با اشاره به ارائه مجدد لايحه ايجاد مناطق آزاد تجاري به مجلس از سوي دولت اظهار داشت: اين لايحه سه‌شنبه در مجلس تعيين تکليف مي‌شود.

وي گفت: نمايندگان استان کردستان در مجلس شوراي اسلامي‌تمام توان خود را به کار گرفته‌اند تا اين لايحه به تصويب نهايي نمايندگان برسد.نماينده مردم شهرستان‌هاي مريوان و سروآباد در مجلس شوراي اسلامي‌تصريح کرد: لايحه ايجاد مناطق آزاد تجاري، صنعتي و ويژه اقتصادي که ايجاد منطقه اقتصادي مريوان و بانه هم جزو آنهاست سال گذشته در صحن علني مجلس طرح شد اما متأسفانه با راي منفي نمايندگان مواجه شده بود و اکنون با تلاش و همت نمايندگان کردستان به صحن علني مجلس بازگشته و اميد است که بتوانيم راي اعتماد نمايندگان را براي تصويب اين لايحه جلب کنيم. وي گفت: متأسفانه در دور قبل برخي از نمايندگان استان کردستان به دلايلي مخالف اين طرح بوده و حتي به آن راي ندادند که خوشبختانه در اين دوره با همت و تلاش فراوان برخي از نمايندگان توانستيم اتحادي در بين نمايندگان استان ايجاد کنيم.

مرادي با اشاره به اتحاد نمايندگان استان کردستان در راستاي ايجاد مناطق آزاد تجاري و صنعتي مريوان بانه افزود: با توجه به اين نکته که هم‌اکنون سه تن از نمايندگان استان کردستان در مجلس شوراي اسلامي ‌در کميسيون برنامه و بودجه عضو هستند اميد است که بتوانيم راه توسعه استان را هرچه بيشتر هموار کنيم.

وي خاطر‌نشان‌ کرد‌: نمايندگان استان کردستان ضمن متحد شدن هر‌کدام نقشي را در اين راستا ايفا مي‌کنند که مهمترين اين وظايف جلب راي اعتماد نمايندگان استان‌هاي همجوار است.نماينده مردم شهرستان‌هاي مريوان و سروآباد در مجلس شوراي اسلامي ‌با اشاره به مزاياي ايجاد مناطق تجاري مريوان و بانه گفت: همکاري با نمايندگان استان‌هاي همجوار يکي از مهمترين راه‌حل‌هاي موجود براي جلب راي اعتماد آنها براي تصويب اين لايحه است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان