نسخه شماره 4064 - 1395/03/29 -

 تبـريـزي و افـخمي آشتـي نـکردنـد  

ناصر عنصري مي‌گويد: اخباري که مبني بر آشتي کمال تبريزي و بهروز افخمي منتشر شده صحت ندارد و تبريزي همچنان از رفتار برنامه هفت مکدر است.

26 خرداد مراسم افطاري به ميزباني محمدمهدي پورمحمدي سفير سابق ايران در کشورهاي آرژانتين، دانمارک و لهستان و با حضور سينماگران برگزار شد و بعد از آن تعدادي از سايت‌هاي خبري از آشتي بهروز افخمي و کمال تبريزي در اين مراسم نوشتند اما قائم مقام خانه سينما مي‌گويد: اين اخبار کاملا کذب است. ن

اصر عنصري قائم مقام مدير عامل خانه سينما در گفت‌وگو با ايلنا با اشاره به اين مراسم افطاري مي‌گويد: ماجرا‌ از‌ اين قرار بود که من و آقاي کمال تبريزي سر يک ميز نشسته بوديم و بهروز افخمي هم روبروي کمال تبريزي نشسته بود و چند بار آقاي افخمي از تبريزي خواهش کرد به برنامه هفت سينمايي بيايد و هر حرفي دوست دارد بگويد، اما آقاي تبريزي هم اعلام کرد اين کار را نمي‌کند و حرفي براي گفتن با افخمي ندارد.

وي ادامه داد داد: آقاي افخمي وقتي اين رفتار را ديد و از آنجايي که با بيشتر اهالي سينما دوستي و رفاقت چند ساله دارد، اواخر مجلس به سمت کمال تبريزي آمد و شروع به بوسيدن کمال تبريزي کرد و دوستان حاضر در مجلس هم عکس گرفتند و بدنبال انتشار اين عکس‌ها خبرهايي منتشر شد که صحت ندارد.

عنصري تاکيد کرد: تا آنجايي که متوجه شدم آقاي تبريزي هنوز به‌شدت از رفتار برنامه هفت سينمايي با وي و روش اين برنامه ناراحت و مکدر است و آشتي صورت نگرفته است و نه تنها هيچ نقشي در اين ماجرا و آشتي نداشتم، بلکه فقط يک ناظر بودم.

عنصري ادامه داد: متاسفانه آقاي افخمي و برنامه هفت از شيوه‌هاي صحيحي براي جذابيت برنامه استفاده نمي‌کند و متاسفم از اينکه بگويم از شيوه‌هاي ماکياوليستي براي جذابيت برنامه استفاده مي‌کند.

وي ادامه داد: افخمي در ضيافت افطار حتي يک‌بار هم از کمال تبريزي عذر خواهي نکرد و فقط دائم از تبريزي تقاضا مي‌کرد که به برنامه هفت بيايد و هرچه دوست دارد بگويد.

در آخرين برنامه هفت سينمايي مسعود فراستي منتقد برنامه فيلم سينمايي دونده زمين را يک نوع دياثت فرهنگي ناميد و بدنبال اين حرف کمال تبريزي در گفت‌وگو با فريدون جيراني و از طريق سايت فيلم‌نت به‌شدت از برنامه هفت انتقاد کرد و حتي اعلام کرد که ساخت سريال سرزمين کهن را متوقف مي‌کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان