نسخه شماره 4054 - 1395/03/17 -

 ساسان انصاري با پرسپوليس 2 ساله بست 

بازيکن تيم فو‌تبا‌ل فولاد خوزستان به باشگاه پر‌سپوليس رفت و قرارداد دو ساله‌اي با اين تيم منعقد کرد.

به گزارش ايسنا، ساسان انصاري به همراه مدير برنامه‌هايش در محل باشگاه پر‌سپوليس حاضر شد تا مذاکراتي را براي پيوستن به اين تيم با مديران اين باشگاه انجام دهد.

او پس از توافق با مديران باشگاه پرسپوليس، قرارداد دو ساله‌اي را با اين باشگاه به ثبت رساند.

انصاري فصل قبل در فولاد خوزستان بازي مي‌کرد.

بازيکن جديد پرسپوليس مي‌گويد از کودکي عاشق اين تيم بوده و پوشيدن پيراهن پرسپوليس براي او يک افتخار است. ساسان انصاري پس از عقد قرارداد 2 ساله با پرسپوليس اظهار کرد: حدود 7 سال در باشگاه فولاد خوزستان حضور داشتم و از تيم نوجوانان تمام تلاش خودم را کردم.

پس از 7 سال، سال گذشته توانستم توانايي‌هاي خودم را به نمايش بگذارم و فصل خوبي از نظر عملکرد فردي داشتم.

او اضافه کرد: اين موضوع باعث شد که من ديده شوم و پس از اينکه چند پيشنهاد از سوي باشگاه‌هاي ليگ برتري زماني که پيشنهاد پرسپوليس بزرگ با هواداران ميليوني‌اش به دستم رسيد، لحظه‌اي درنگ نکردم و بدون فکر کردن پيشنهاد اين تيم را پذيرفتم.

همه مي‌دانند که پرسپوليس پرطرفدارترين تيم آسياست و افتخار مي‌کنم که براي اين تيم بازي کنم. بازيکن جديد پرسپوليس با بيان اينکه از کودکي عاشق اين تيم بوده، گفت: از کودکي عاشق پرسپوليس بودم و مي‌توانستم مدارک آنها را ارائه کنم. آرزو داشتم روزي بازي‌هاي اين تيم را از نزديک ببينم اما الان سعادتي نصيبم شده که براي تيم محبوبم بازي کنم. اميدوارم شايسته اين پيراهن باشم.

انصاري درباره پست بازي خود نيز خاطرنشان کرد: در دو فصل اخير در پست هافبک چپ و راست و هافبک تهاجمي بازي کرده‌ام و عمدتا در پست‌هاي هجومي به ميدان رفتم.

او ادامه داد: در ليگ پانزدهم در بيست و هشت بازي به ميدان رفتم که حاصل آن 9 گل زده و 4 پاس گل بود. در جام حذفي هم 4 گل و 2 پاس گل را در کارنامه داشتم.

بازيکن پرسپوليس درباره کار با برانکو ايوانکوويچ گفت: اين مربي را دورادور مي‌شناسم و تعريف و تمجيدهاي کارشناسان را از او شنيده‌ام. برانکو مربي باشخصيتي است و اين را در سابقه و عملکرد خود نشان داده است. براي من افتخار بزرگي است که شاگردي برانکو را بکنم و در دو سال اخير هم با يک مربي کروات توانا به نام دراگان اسکوچيچ کار کرده‌ام.


نسخه چاپي ارسال به دوستان