نسخه شماره 4054 - 1395/03/17 -

 دعوت مهران مديري از شجريان براي حضور در دورهمي 

مهران مديري از همايون شجريان درخواست کرد در برنامه «دورهمي» حضور يابد. به گزارش ايسکانيوز، برنامه «دورهمي» شب گذشته، 15 خرداد، ميزبان لاله اسکندري و وحيد شمسايي بود. مهران مديري در بخشي از گفت‌وگويش با وحيد شمسايي از او خواست تا بهترين بازيکن تيم هنرمندان فوتسال را معرفي کند، وحيد شمسايي به عنوان مربي اين تيم گفت: حسين ياري بهترين بازيکن تيم فوتسال هنرمندان است، اگر بخواهم از بازيکنان ديگري در اين تيم به عنوان بازيکن خوب نام ببرم، همايون شجريان فرزند محمدرضا شجريان نيز يکي از بازيکنان خوب تيم است. مهران مديري گفت: هر شخصي که نامش در اين برنامه از طرف مهمانان برنامه گفته مي‌شود، از او درخواست مي‌کنيم که در برنامه «دورهمي» حضور پيدا کند، به همين دليل از همايون شجريان و حسين ياري مي‌خواهيم که به «دورهمي» بيايند. گفتني است، «دورهمي» با اجراي مهران مديري روزهاي جمعه و شنبه از شبکه نسيم پخش مي‌شود.

تغيير ساعت بازديد «موزه سينما» در ماه رمضان

به مناسبت فرا رسيدن ماه مبارک رمضان ساعات بازديد از «موزه سينما» تغيير کرد. به گزارش برنا، به مناسبت فرا رسيدن ماه مبارک رمضان ساعت بازديد از «موزه سينما» تغيير کرد و علاقمندان مي‌توانند همه روزه از ساعت 9 تا 17 از اين مکان تاريخي بازديد کنند. همچمين «موزه سينما» روزهاي جمعه در ماه مبارک رمضان از ساعت 14 تا 17 ميزبان بازديدکنندگان خواهد بود. کاهش ساعت بازديد از «موزه سينما» تنها در ماه مبارک رمضان خواهد بود و پس از آن علاقمندان به موزه مي‌توانند از ساعت 9 تا 19 به اين مکان مراجعه کنند.

افتتاح نمايشگاه سالانه اسماء‌الحسني در خانه هنرمندان

دوازدهمين نمايشگاه سالانه اسماء‌الحسني امروز در خانه هنرمندان ايران افتتاح مي‌شود. به گزارش روابط عمومي‌خانه هنرمندان ايران، دوازدهمين نمايشگاه سالانه حروف نگاري پوستر اسماء‌الحسني دوشنبه 17 خرداد ساعت 17 در تالار استاد شهناز خانه هنرمندان ايران برگزار مي‌شود. در مراسم افتتاحيه دوازدهمين نمايشگاه سالانه اسماء‌الحسني استاد «مسعود نجابتي» با موضوع بررسي کارکردهاي تصوير در نگارش اسماء سخنراني خواهد کرد. در اين مراسم همچنين برگزيدگان اين دوره معرفي و از آنها تجليل به عمل خواهد آمد. مجموع جوايز اين دوره پانزده ميليون تومان است که به هشت برگزيده اهداء خواهد شد. علاقه مندان براي حضور در مراسم افتتاحيه دوازدهمين نمايشگاه سالانه اسماء‌الحسني مي‌توانند دوشنبه 17 خرداد ساعت 17 به تالار استاد شهناز خانه هنرمندان ايران مراجعه فرمايند.

يک دزدي عاشقانه از مرز يک ميليارد تومان گذشت

فروش فيلم «يک دزدي عاشقانه» به کارگرداني امير شهاب رضويان و تهيه کنندگي ناهيد دل آگاه از مرز يک ميليارد تومان گذشت. به گزارش برنا، روند رشد فروش «يک دزدي عاشقانه» همچنان ادامه دارد و استقبال با توجه به تعداد سالن‌ها و سانس‌هاي فيلم راضي‌کننده است.

فيلم طي 30 روز در سينماهاي تهران و چند سالن در شهرستان که ايده‌آل اکران سراسري نيست بيش‌از يک ميلياردتومان فروش داشته که بيش از ميليون آن 90?‏ آن متعلق به شهر تهران است. استقبال از اين فيلم کمدي سالم و شريف، بار ديگر ثابت کرد که اگر کمدي از هر ابزاري براي خنداندن مخاطبانش استفاده نکند، بازهم مخاطب مناسب خود را جذب خواهد کرد. کارگردان فيلم «يک دزدي عاشقانه» اميرشهاب رضويان پيش‌از اين فيلم براي فيلم «ميناي شهر خاموش» برنده سيمرغ بهترين کارگرداني بيست پنجمين جشنواره فيلم فجر شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان