نسخه شماره 4002 - 1394/12/27 -

 جنگ هکرهاي آنانيموس با ترامپ 

 هکرهاي انانيمس با دعوت از تمامي هکرها براي متحد شدن با آن‌ها عليه دونالد ترامپ، نامزد پيشتاز جمهوري خواهان در انتخابات آتي رياست‌جمهوري اين کشور اعلام جنگ کرده و گفته‌اند روز «دروغ اول آوريل» به تمامي وب‌سايت‌هاي متعلق به وي حمله خواهند کرد. اين گروه با انتشار فصل جديدي درباره اين نامزد مناقشه‌آميز بار ديگر کمپين ضد ترامپ خود را احيا کرد.

در اين فيلم فردي با ماسک معروف انانيمس مستقيما خطاب به ترامپ مي‌گويد: دونالد ترامپ عزيز، مدت زيادي است که در حال نظاره تو بوده‌ايم و چيزي که شاهدش بوديم بسيار آزار دهنده بوده است. تو با اقدامات و ايده‌هاي رقت انگيزت سرتاسر سياره را متعجب و متحير کردي. در ادامه اين فيلم سپس خطاب به مخاطبان و هکرها گفته مي‌شود: اين يک فراخوان است ما بايد تمامي وب سايت‌هاي وي را هک کرده و هر آنچه را که نمي‌خواهد مردم بدانند کشف و منتشر کنيم. ما براي از بين بردن کمپين او و خراب کردن برندش به شما نياز داريم.

اين فيلم با پيامي براي ترامپ خاتمه مي‌يابد: اين نه يک هشدار بلکه اعلام يک جنگ کامل است. دونالد ترامپ، بسيار دير است که منتظر ما باشي. پيش‌از اين هکرهاي انانيمس برخي از پيام‌هاي صوتي ترامپ را منتشر کردند که روابط دوستانه وي با اعضاي برخي رسانه‌هاي آزاد آمريکا را افشا کرد. اين هکرها اواخر سال 2015 و پس از اظهارات ضد مسلمانان ترامپ عليه وي اعلام جنگ کرده بودند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان