نسخه شماره 3978 - 1394/11/27 -

 دستگيري سارقين خودرو در عمليات تعقيب و گريز 

گروه حوادث: سارقان در حين فرار از دست پليس دچار حادثه شدند.در بهمن ماه سال جاري واحد گشت آشکار پليس آگاهي تهران بزرگ در حين گشت زني در بزرگراه آزادگان به يک دستگاه خودرو پرايد به شماره انتظامي ايران 68/*** ي 26 مظنون مي‌شود که پس از بررسي بعمل آمده مشخص شد که خودرو داراي سابقه سرقت در روز 25 دي94 است.

با شناسايي خودرو مسروقه، مأمورين به راننده پرايد دستور توقف داده اما راننده پرايد با انجام حرکات مخاطره آميز و افزايش سرعت اقدام به فرار مي‌کند. تعقيب و گريز ميان واحد گشت پليس آگاهي و خودرو پرايد دقايقي ادامه مي‌يابد تا سرانجام زمانيکه راننده پرايد در حاليکه قصد داشت به سمت منطقه يافت آباد تغيير مسير دهد، خودرو به علت سرعت بالا و عدم توانايي راننده در کنترل آن، با جدول کنار اتوبان برخورد، واژگون و متوقف مي‌شود.

با وجود واژگوني خودرو، راننده و سرنشين پرايد قصد فرار به صورت پياده را داشتند که با شليک تير هوايي، توسط مأمورين دستگير و جهت انجام تحقيقات به پليس آگاهي تهران بزرگ منتقل شدند.

مرکز اطلاع رساني پليس آگاهي تهران بزرگ، با اعلام اين خبر گفت: «دو سرنشين خودرو پرايد، پس از تشکيل پرونده مقدماتي با موضوع سرقت خودرو و جهت انجام تحقيقات و شناسايي ساير سرقت‌هاي مشابه در اختيار اداره دوم مبارزه با سرقت خودرو پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفتند».


نسخه چاپي ارسال به دوستان