نسخه شماره 3976 - 1394/11/25 -

 نفت تهران - استقلال تهران
 چه تيمي‌ دوئل مربيان استقلالي را مي‌برد؟ 

نفت و استقلال تهران در شرايطي به مصاف هم مي‌روند که تساوي به درد هيچکدام از دو تيم نمي‌خورد و تنها پيروزي مي‌تواند اين دو تيم را از بحران احتمالي خارج کند.

به گزارش ايسنا هفته بيستم ليگ برتر ايران امروز با برگزاري ديدار دو تيم نفت تهران و استقلال از ساعت 17:10 در ورزشگاه تختي به پايان مي‌رسد. دو تيم در شرايطي مهياي اين بازي حساس مي‌شوند که در هفته‌هاي گذشته نتايج چندان خوبي را کسب نکرده‌اند. شاگردان علي منصوريان در آخرين بازي خود که در مرحله پلي‌آف ليگ قهرمانان آسيا برگزار شد با دو گل در ورزشگاه آزادي مغلوب الجيش قطر شدند تا از اين مسابقات حذف شوند. آن‌ها در دو بازي اخير خود در ليگ برتر نيز يک شکست و يک تساوي به دست آورده‌اند و براي به دست آوردن روحيه خود در ادامه ليگ برتر به کسب پيروزي مقابل استقلال نياز دارند.

استقلالي‌ها نيز سه هفته متوالي است که موفق به پيروزي نشده‌اند. آن‌ها در هفته نوزدهم ليگ برتر و در شرايطي که انتظار مي‌رفت در ورزشگاه آزادي بتوانند تيم قعرنشين استقلال اهواز را شکست دهند با تساوي يک بر يک متوقف شدند و البته حتي خوش شانس بودند که در اين بازي يک امتياز را کسب کردند. استقلال و نفت در فصل جاري دو بار مقابل يکديگر صف آرايي کرده‌اند که حاصل آن دو پيروزي براي استقلال بوده است.

اولي در هفته پنجم ليگ برتر و در ورزشگاه آزادي برگزار شد که استقلالي‌ها با نتيجه دو بر يک سرمربي استقلالي نفت را شکست دادند. صف آرايي دوم دو تيم در مرحله نيمه نهايي جام حذفي بود که پس از تساوي يک بر يک در وقت‌هاي معمول و اضافه استقلال به لطف درخشش مهدي رحمتي به فينال جام حذفي صعود کرد.

استقلال از 19 بازي خود 36 امتياز به دست آورده و پس از تساوي روز جمعه استقلال خوزستان مقابل تراکتورسازي صدر جدول را با يک امتياز و بازي کمتر به اين تيم واگذار کرد. نفت تهران هم از همين تعداد بازي 26 امتياز کسب کرده و در صورت کسب سه امتياز اين بازي مي‌تواند تا رتبه ششم جدول صعود کند.

برنده اين ديدار قطعا با شرايط بهتري در ادامه ليگ ظاهر خواهد شد و تيم بازنده تا حدود زيادي وارد بحران مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان