نسخه شماره 3941 - 1394/10/13 -

 وحيد اميري:
 از پيشنهاد پرسپوليس بي‌اطلاعم 

بال چپ ملي‌پوش تيم فوتبال نفت تهران مي‌گويد از پيشنهاد پرسپوليسي‌ها براي به خدمت گرفتنش بي‌اطلاع است، هرچند مديرعامل اين باشگاه از ارائه پيشنهاد‌هايي براي انتقال وي خبر داده است. به گزارش ايسنا، وحيد اميري، در ارتباط با اينکه گفته مي‌شود پيشنهادي از سوي مسئولان باشگاه پرسپوليس به اين بازيکن ارائه شده است، گفت: به شخصه در جريان پيشنهاد تيم فوتبال پرسپوليس نيستم و اگر پيشنهادي نيز در اين رابطه مطرح شده باشد، باشگاه از آن مطلع است. در هر صورت تا پايان فصل پانزدهم رقابت‌هاي ليگ برتر با باشگاه نفت قرارداد دارم اما در ارتباط با ماندن يا رفتنم اين باشگاه است که تصميم مي‌گيرد و من در اختيار و تابع تصميمات باشگاه هستم.

در رسانه‌ها از پيشنهاد پرسپوليس مطلع شدم

وي با اشاره به اينکه بنده تنها اخباري را در رسانه‌ها در اين خصوص شنيده‌ام، گفت: در رسانه‌ها مطلع شدم که از پرسپوليس پيشنهاد دارم. هرچند که مديرعامل باشگاه عنوان کردند وحيد اميري و چند بازيکن ديگر از برخي تيم‌ها پيشنهاد دارند. فعلا هيچ صحبتي با خود من در اين رابطه مطرح نشده و با پرسپوليسي‌ها نيز در اين رابطه نه از طرف من و نه از طرف آن‌ها حرفي زده نشده است. بال ملي‌پوش فوتبال ايران، افزود: باشگاه نفت طي چند سال اخير نشان داده که مي‌تواند بازيکنان جوان و بسيار خوبي را به فوتبال ايران معرفي کند. به طور مثال مي‌توان به مرتضي پورعلي‌گنجي و يعقوب کريمي‌اشاره کرد. باشگاه نفت به بازيکنان جوان ميدان مي‌دهد و پس از آن به طور طبيعي با فروش آن‌ها از لحاظ مالي به خود کمک مي‌کند. من و ساير بازيکنان نيز از اين قضيه مستثني نيستيم.

مشکلات نفت درون خانوادگي است

اميري در ادامه صحبت‌هايش در ارتباط با مشکلات به وجود آمده براي اين باشگاه به دليل کمبود منابع مالي اظهار کرد: خدا را شکر دو هفته پيش پرداختي داشتيم که شرايط‌مان را بهتر کرد. با توجه به اينکه رقم قرارداد بازيکنان نفت پايين است با پرداختي جزئي نيز وضع‌مان نسبت به خيلي از تيم‌ها بهتر مي‌شود. بال ملي‌پوش تيم فوتبال نفت تهران ادامه داد: اين مشکلات در همه تيم‌هاي ليگ برتري وجود دارد و بايد بگويم مشکل نفت نيز درون خانوادگي است و نبايد آن را باز کنيم. سرمربي و مديرعامل تيم واقعا دلسوز هستند و تمام تلاش خود را براي موفقيت تيم مي‌کنند. در سه سال گذشته به عينه ديدم که قنبرزاده همواره پشت تيم بوده و عليرضا منصوريان نيز سرمربي‌اي است که به معرفت و خوش اخلاقي معروف است.

رقم قرارداد هر بازيکن الجيش بودجه

سه سال نفت است

وي همچنين در پاسخ به اينکه شرايط تيم فوتبال نفت براي حضور در مرحله پلي‌آف رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا و تقابل مجدد با الجيش قطر در آزادي را چگونه ارزيابي مي‌کنيد، بيان کرد: شرايط ما با تيم الجيش قطر از زمين تا آسمان است. آن‌ها بازيکناني مي‌گيرند که قيمت هر کدام از آن‌ها بودجه 2 تا 3 سال تيم نفت است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان