نسخه شماره 3907 - 1394/08/27 -

 برانکوايوانکوويچ:
  از درخشش شاگردانم خيلي خوشحالم 

سرمربي سابق تيم ملي فوتبال ايران پيروزي پرگل ايران مقابل گوام را به سرمربي تيم ملي تبريک مي‌گويد. برانکو ايوانکوويچ در گفت‌و‌گو با ورزش سه، تاکيد مي‌کند اين پيروزي از چند جنبه اهميت بسياري داشته است. او مي‌گويد: قبل از همه چيز بايد بگويم که برد تيم مقابل هر حريفي و در هر شرايطي جذاب و پراهميت است و اين مساله‌اي است که نبايد آن را فراموش کرد. ما به هيچ وجه نبايد موضوع اهميت بردهاي ملي را با اين بهانه که حريف تنها قدرتمند نيست خدشه‌دار کنيم.

برانکو که خود تجربه برد در گوام را دارد در اين باره ادامه مي‌دهد: اگر از جنبه فني به قضيه نگاه کنم يک موضوع مهم اين بود که تيم ملي بدون فشار زياد گوام را شکست داد. يعني بازيکنان تيم ملي براي کسب پيروزي و صدرنشيني فشار چندان بالايي را متحمل نشدند و خيلي خوب بازي را کنترل کردند و قدرت تاکتيکي خودشان را به حريف تحميل کردند. در بازي‌هايي مثل اين همين که بتواني با برد از زمين بيرون بيايي و مصدومي‌ نداشته باشي بسيار راضي‌کننده است.

جملات آخر سرمربي سابق تيم ملي هم در مورد درخشش پرسپوليسي‌ها در بازي است. او مي‌گويد: خوشحالم که مهدي طارمي، رامين رضائيان و کمال کاميابي‌نيا اينقدر خوب بازي کردند و براي تيم ملي گل زدند و اين مساله براي ما اميدبخش است. آنها در ادامه پيشرفت فني‌شان خيلي خوب بازي کردند و قطعا با روحيه بالاتري در ليگ پرسپوليس را ياري خواهند کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان