نسخه شماره 3895 - 1394/08/13 -

 همه کادر فني به جز من پول ? ماه اول‌شان را گرفته‌اند 

سرمربي تيم ملي فوتبال اميد گفت: قرارداد جديد آماده بود و مفاد آن را بررسي کرديم. به گزارش وب سايت نود ، محمد خاکپور پس از جلسه با کفاشيان اظهار داشت: قرارداد جديدي آماده شده بود و مفاد آن را بررسي کرديم و نتيجه اين شد که مشاوره حقوقي بنده و فدراسيون اصلاحات را انجام دهند. اين مسائل مربوط به قرارداد کل کادرفني است. در قرارداد قبلي نبايد بعضي مسائل قرار مي‌گرفت که در اين قرارداد اصلاح شد.

سرمربي تيم فوتبال اميد در مورد بند 6 و 13 قرارداد که مربوط به مصاحبه وي بود خاطرنشان کرد: بند 13 مقرر شد کاملا حذف شود. من با توجه به مسئوليتي که دارم برخلاف مقررات حق ندارم صحبت کنم و اين موضوع طبيعي است اما بند 13 مادام‌العمر بود که بعد از اتمام قرارداد هم ادامه داشت و 2 برابر جريمه شدن وجود داشت که مجاب شدند در قرارداد هيچ يک از مربيان وجود نداشته باشد.

خاکپور در مورد اينکه آيا مي‌تواند مثل کي‌روش مصاحبه کند گفت: به شخصه اعتقاد دارم هر کسي آزاد است اظهار نظر کند تا جايي که به کسي با دروغ لطمه نزند. در بحث قرارداد تا جايي که به امين بودن مربوط مي‌شود مي‌توان صحبت کرد. در مورد مسائلي که به تيم ملي مربوط است صحبت خواهيم کرد. مسائلي که بايد امانت‌دار باشيم را بايد حفظ کنيم.

سرمربي تيم ملي فوتبال اميد در مورد بازي مقابل استقلال خوزستان تصريح کرد: ويسي چون اردو دارد به ما درخواست داده است اما هنوز تصميم‌گيري نکرديم.

وي در مورد اينکه پرداختي‌ها چگونه خواهد بود گفت: قرارداد 4 ماه اول با کادرفني پرداخت هم شده است اما به شخصه قراردادي نگرفتم. هم اکنون هم صحبت‌هايمان بر روي يک ماه گذشته بوده است. بحث ما اصلا مالي نبوده است تمام تلاش خود را مي‌کرديم که شان و شخصيت مربي ايراني حفظ شود. خودمان را با هيچکس مقايسه نمي‌کنيم. اينکه چه چيزي به کسي تعلق مي‌گيرد به ما مربوط نمي‌شود. بايد به مربيان ايراني هم توجه شود و مستحق اين هستند که حداقل احترام را برايشان قائل شوند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان