نسخه شماره 3895 - 1394/08/13 -

 توضيحات واليباليست پيکان در مورد اتهام وارد شده 

بعد از درج خبر سايت صربستاني مبني بر بي اخلاقي واليباليست ايراني در جام باشگاه‌هاي جهان، اين بازيکن بعد از تکذيب مدير عامل باشگاه توضيحات خود را ارائه کرد. به گزارش ورزش سه، خبري مبني بر حرکت غير اخلاقي پيکان در جام باشگاه‌هاي جهان منتشر شد که مرجع انتشار اين خبر سايتي نامعتبر و نقل و انتقال واليبال بود. بعد از دقايقي اين خبر توسط مسئولين پيکان تکذيب شد و اين مساله توسط محمود شيعي مدير عامل پيکان رد شد. رضا صفايي بازيکني که مورد اتهام قرار گرفته بود بعد از بازگشت به ايران در صفحه شخصي خود نوشت:

با سلام خدمت تمامي‌هموطنان عزيز و واليبال دوست ايراني، خصوصا طرفداران تيم واليبال باشگاه پيکان.

با توجه به خبرهاي شنيده شده در رسانه‌ها و سايت‌هاي اجتماعي مبني بر اخراج بنده از جام باشگاه‌هاي جهان لازم به ذکر است که اين خبر کاملا کذب مي‌باشد و فقط و فقط يک سوء‌تفاهم بوده.

اين عکس‌العمل ناشي از رفتار و برخورد بد خدمه هتل بوده است و باعث شد به صورتي زشت و نادرست در سطح خبري انعکاس پيدا کند.

همونطوري که در عکس ساق پام مشخصه بر اثر برخورد چرخ دستي با پايم چرخ دستي رو هول دادم و بايد عرض کنم به صورت عمدي چرخ رو به سمت بنده هول نداد بلکه مي‌خواست وارده آسانسور بشه.

در همين راستا مدير عامل محترم باشگاه پيکان نيز اين خبر را رد کردند و دليل بازگشت بنده را به ايران به حاشيه نرفتن تيم اعلام کردند و اين اولين اتفاق نمي‌باشد که براي بازيکنان با غيرت و بي‌حاشيه ايران به وجود مي‌آيد. با تشکر از تمامي‌طرفداران و هموطنان عزيز و عذرخواهي بابت خبرهاي نادرستي که انتشار يافته.


نسخه چاپي ارسال به دوستان