نسخه شماره 3827 - 1394/05/24 -

 علي دايي:
 داور اعصاب بازيکنان صبا را خراب کرد 

سرمربي تيم فوتبال صباي قم گفت: داور روند بازي را به هم ريخت و اعصاب بازيکنان ما را خراب کرد و از کميته داوران خواهش دارم که فيلم اين بازي را با دقت بررسي کنند. به گزارش ايرنا، علي دايي در نشست خبري پس از پايان ديدار تيم‌هاي صباي قم و گسترش فولاد تبريز، افزود: تيم داوري ناهماهنگ بود و در بازي که آن چنان صحنه درگيري وجود نداشت هفت هشت کارت زرد داد و داوري مناسبي را در بازي شاهد نبوديم. وي افزود: در نيمه دوم در شرايطي که بهتر از حريف بوديم پنالتي براي حريف گرفته شد که به هيچ وجه پنالتي نبود و دست بازيکن ما به هنگام برخورد توپ به وي بسته بود.

سرمربي تيم فوتبال صباي قم ابراز داشت: در بازي گذشته نيز از داوري ضربه خورديم و با وجودي که تيم ما تازه شکل گرفته است بايد حداقل هفت امتياز داشته باشد و همچنان از داوري ضربه مي‌خوريم.

وي گفت: داور الفاظ بدي عليه بازيکنان ما داشته است و در هنگام خروج داور از کنار زمين در پايان بازي شاهد اين بوديم که داور نسبت به يک تماشاگر معترض بد و بيراه گفت و کميته اخلاق بايد به اين مسائل رسيدگي کند. دايي افزود: اميد خانزاده با يک تماشاچي درگير شده و او را از فوتبال محو کرده اند ولي بايد به تخلفات داوران نيز رسيدگي شود و هيچکسي نسبت به اينگونه عملکرد داوران عکس العملي نشان نمي‌دهد.

وي بيان داشت: دو سه سوت نامناسب بازي را به هم مي‌ريزد و اگر مي‌خواهيم فوتبالي پويا داشته باشيم تنها به مربيان و بازيکنان فشار نياوريم و همه ارکان فوتبال بايد با هم درست شوند.

وي با اشاره به اعتراض سرمربي حريف به داوري بيان داشت: خدا را شکر که وي نيز در مورد داوري صحبت کرده است و با توجه به اين که هر دو مربي از داوري شاکي هستند فيلم بازي امروز را با دقت بررسي کند.

سرمربي تيم فوتبال صباي قم ابراز داشت: حامد لک امروز توپ‌هاي زيادي را گرفت و يک اشتباه داشت که خوشبختانه گل نشد و او بايد در ادامه بازي‌ها دقت نظر خود را بيشتر کند و او اگر تمرکز کند و قدر خود را بيشتر بداند موفق‌تر خواهد بود.

ديدار تيم‌هاي صباي قم و گسترش فولاد تبريز از چارچوب هفته سوم مسابقات ليگ برتر فوتبال کشوربا نتيجه يک بر يک در ورزشگاه يادگار امام راحل قم خاتمه يافت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان