نسخه شماره 3802 - 1394/04/22 -

 رقابت اسپانسرهاي مختلف براي تامين لباس تيم‌هاي ملي فوتبال 

فدراسيون فوتبال مذاکرات جدي را با آديداس براي تامين لباس تيم‌هاي ملي فوتبال آغاز کرده که اين موضوع در مرحله نهايي به سر مي‌برد. محمد درخشان، رييس کميته بازاريابي فدراسيون فوتبال با اشاره به اينکه مذاکرات انجام شده با برند آديداس تنها در ارتباط با تامين لباس‌ تيم‌هاي ملي فوتبال ايران بوده است اظهار کرد: با اين شرکت در ارتباط با تامين لباس تيم‌هاي ملي فوتبال ايران در تمامي رده‌هاي سني اعم از آقايان و بانوان مذاکراتي را داشته‌ايم و در ارتباط با تعداد البسه و کيفيت لباس‌ها و ساير موارد کلي صحبت کرده‌ايم.

وي ادامه داد: برند آديداس پيشنهادات و نقطه نظرات خودش را به آلمان فرستاده ولي هنوز در اين رابطه به منظور جواب نهايي به فدراسيون فوتبال پاسخي نداده است. ما پيشنهادات خود را به آن‌ها ارائه کرده‌ايم و خواسته‌ها و موارد خود را مطرح نموديم. حالا همه چيز بستگي به پاسخ آن‌ها دارد و در هر شرايطي ما به برندي پاسخ مثبت خواهيم داد که شرايط مد نظر ما را فراهم کند.

رييس کميته بازاريابي فدراسيون فوتبال در رابطه با مدت اسپانسرينگ لباس تيم‌هاي ملي خاطرنشان کرد: معمولا اسپانسرهاي لباس از جام جهاني تا جام جهاني ديگر تغيير مي‌کنند. بنابراين به احتمال زياد اگر قراردادي امضا شود تا پايان جام جهاني 2018 روسيه خواهد بود.

درخشان درباره ساير پيشنهادهاي ارائه شده به فدراسيون فوتبال براي تامين لباس‌هاي تيم ملي خاطرنشان کرد: برندهايي از ايتاليا و برند نايک نيز خواستار همکاري با تيم ملي بوده‌اند اما پيشنهادي از آلمان در اين زمينه مطرح نشده است.

وي افزود: به احتمال بسيار زياد طي چند روز آينده تکليف اسپانسر لباس‌هاي تيم‌هاي ملي فوتبال مشخص خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان