نسخه شماره 3783 - 1394/03/28 -

 رييس سازمان قضايي نيروهاي مسلح:
 در اجراي عدالت، قاطعيت و تکريم ارباب رجوع قابل جمع‌اند  

رئيس سازمان قضايي نيروهاي مسلح گفت: در اجراي عدالت، قاطعيت و تکريم ارباب رجوع بايد هر‌کدام در جاي خودش باشد و اين دو با هم قابل جمع‌اند.

به گزارش ايسنا، حجت‌الاسلام و‌المسلمين محمدکاظم بهرامي در جمع کارکنان سازمان قضايي لرستان اظهار کرد: از دژبان درب ورودي تا بالاترين رده سازماني بايد به همديگر کمک کنيم تا اين مجموعه بتواند فعاليت‌هاي خود را در جهت تحقق عدالت و احقاق حق به ثمر بنشاند. وي گفت: بحمدالله سازمان قضايي نيروهاي مسلح لرستان از نيروهاي مؤمن و متدين برخاسته از خانواده‌هاي خوب و علاقمند به عصمت و طهارت تشکيل شده و اين خيلي ارزشمند است. رئيس سازمان قضايي نيروهاي مسلح سپس با اشاره به اجراي قانون جديد آئين دادرسي کيفري از تير ماه سال جاري گفت: انشاء‌‌الله که با اجراي اين قانون بتوانيم خدمات بهتر و بيشتري را با اجراي عدالت و رفع ظلم و احقاق حق ارائه کنيم. بهرامي تصريح کرد: ظلم مامورين حکومت خيلي سنگين است و با ظلم يک فرد عادي فرق مي‌کند؛ لذا سازمان قضايي نيروهاي مسلح نيز در راستاي اجراي عدالت در جامعه با قاطعيت به چنين جرايمي رسيدگي مي‌کند. وي در بخش ديگري از سخنانش، ماه رمضان را فرصت خوبي براي خودسازي دانست و افزود: انسان بايد با انجام اعمالي مانند قرائت قرآن و خواندن دعا بهره بهتري از اين ماه مبارک ببرد.

رئيس سازمان قضايي نيروهاي مسلح استان لرستان نيز در ابتداي اين ديدار گفت: کارکنان سازمان قضايي استان مجموعه‌ا‌ي هم دل هستند که در خدمت به مردم هر کدام به وظايف خود واقف‌اند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان