نسخه شماره 3780 - 1394/03/25 -

 مهدي طارمي‌:
 پس از بازگشتم از تيم ملي پيشنهادها را بررسي مي‌کنم 

مهاجم تيم فوتبال پر‌سپوليس مي‌گويد پس از بازگشتش از اردوي تيم ‌ملي به ديدن نژادفلاح مي‌رود تا درباره ادامه حضورش در اين باشگاه با او صحبت کند.

به گزارش ايسنا، مهدي طارمي‌، درباره آخرين وضعيت تمديد قراردادش با باشگاه پر‌سپوليس اظها‌ر کرد: در حال‌ حاضر در اردوي تيم ‌ملي هستم و تمرکزم روي تمريناتم است. فعلا نمي‌توانم درباره اين مسائل صحبتي بکنم. انشا‌ء‌الله پس از پايان اردو و بازگشتمان به تهران جلسه‌اي را با نژادفلاح برگزار خواهم کرد و با بررسي شرايط درباره آينده هم تصميم‌گيري خواهم کرد.

وي در پاسخ به اين سوال که ‌آيا دوست دارد در پر‌سپوليس بماند يا خير، گفت: مسلما فراموش نمي‌کنم تيم بزرگي همچون پر‌سپوليس باعث شد، پيشنهادهايي از باشگاه‌هايي همچون القادسيه به دستم برسد يا به تيم ‌ملي دعوت شوم. فراموش نمي‌کنم که با بازي کردن در پر‌سپوليس بازيکن شناخته‌اي شدم اما فو‌تبا‌ل حر‌فه‌اي ايجاب مي‌کند وقتي شما پيشنهادهاي خوبي به دستتان مي‌رسد همه آنها را بررسي کنيد تا آينده فو‌تبا‌لي خوبي داشته باشيد.

طارمي ا‌دا‌مه‌ داد: در حال‌ حاضر 22 ساله هستم و شرايط فوق‌العاده‌ خوبي دارم. خوشحال هستم که در اين سن به تيم ‌ملي دعوت شده و توانسته‌ام اولين بازي ملي‌ام را نيز انجام بدهم. مطمئنا محبت هو‌اد‌ا‌ران پر‌سپوليس را فراموش نمي‌کنم و قول مي‌دهم بهترين تصميم را در قبال حضورم در باشگاه پر‌سپوليس بگيرم که من و باشگاه پر‌سپوليس متضرر نشويم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان