نسخه شماره 3747 - 1394/02/14 -

 تيم منتخب هفته 28 ليگ برتر انتخاب شد 

بيست و هشتمين هفته ليگ برتر با درخشش ستارگان تيم‌هاي مهم ليگ ادامه يافت. به گزارش ورزش سه، هفته 28 ليگ برتر شاهد برگزاري ديدارهاي مهم و حساسي بود، در اين هفته شاهد تولد يک پديده در تيم استقلال بوديم و يک بازيکن ذوب آهن هم براي سومين بار در 4 هفته اخير در اين فهرست قرار گرفت، بازيکني که تا نيم فصل کسي او را در فوتبال ايران نمي‌شناخت.

دروازه‌بان:‌

ايگور ننزيچ(راه آهن): 4 گلر در اين هفته گل نخوردند. اما تيم راه آهن با درخشش و مهار ضربه پنالتي حريف توسط ننزيچ توانست بازي را ببرد و موقتا به بقا در ليگ اميدوار شود.

مدافعان:‌

دانيال اسماعيلي‌فر(ذوب آهن): بازيکن دفاع راست ميدان اصفهاني‌ها گل دوم تيمش را به زيبايي زد و آمار فوق‌العاده‌اي را با 3 گل و3 پاس گل خلق کرد.

سيد‌محسن حسيني(گسترش): يکي از 6 مرد تراکتوري تيم گسترش در متوقف کردن تيم سال گذشته نقشي مهم داشت، حسيني کاري سخت براي متوقف کردن بهترين خط حمله ليگ داشت.

کارلوس سانتوس(ذوب آهن): يک برزيلي بزرگ در دفاع تيم ذوب اهن که با ضربه سر زيبايش قفل دروازه تيم نفت مسجد سليمان را شکست و در دفاع هم هوشيارانه عمل کرد.

وحيد حمدي‌نژاد(نفت تهران): با هوشياري گل اول نفت را زد و با انجام يک بازي پر جنب و جوش، پايه حملات متعددي از چپ را براي تيمش بنا نهاد.

هافبک‌ها:‌

محسن کريمي(استقلال): از مردان سهميه زير 21 سال استقلال که ديروز در کنار ستارگاني بازي مي‌کرد که آرزويش حضور در کنار آنها بود. کريمي ديروز گل دوم را هم پايه گذاشت و بهترين پديده هفته هم انتخاب شد.

ايمان مبعلي(نفت تهران):پاس او منجر به گل برتري نفت تهران شد. بهترين پاسور گل ليگ برتر، در ليگ امسال فروغي دوباره داشت و بدون او موفقيت‌هاي متوالي تيم نفت امکان‌پذير نبود.

محمدرضا خلعتبري(سپاهان):2 پاس گل داد و کاملا در خدمت تيم فوتبال سپاهان بود و يک بار ديگر براي تيم ملي که مدتهاست به او اعتماد ندارد پيغام فرستاد.

مهاجمان:‌

لوسيانو پريرا(سپاهان): با زدن 2 گل‌،11 گله شد و از عوامل تقليل فاصله‌اش تا صدر جدول به يک امتياز بود. پريرا سال گذشته هم شاگرد فرکي در فولاد بود.

مهدي طارمي(پرسپوليس): بهترين بازيکن پرسپوليس در ليگ چهاردهم، گل برد تيمش به پيکان را زد و7 گله شد تا پرسپوليس بين 17 گلزن برتر ليگ نماينده داشته باشد.

مجتبي شيري(راه آهن): 2 گلي که به سايپا زد باعث شد تا اين تيم براي بقا اميدوار شود. شيري در بازي‌هاي امسال ليگ کمتر به بازي گرفته شده بود.

مرداني چون: امين منوچهري(راه آهن)، مايکل اومانيا(پرسپوليس)، اميدعاليشاه(پرسپوليس)، احسان حاج صفي(سپاهان)، لئوناردومساريچ(فولاد)، محرم نويدکيا(سپاهان) و ابوالقاسم دهنوي(ذوب آهن) بعد از مردان نامبرده فوق لايق حضور در اين عرصه بودند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان