نسخه شماره 3689 - 1393/11/20 -

 هافبک جوان تيم فوتبال استقلال:
 هيچگاه با پرسپوليسي‌ها صحبت نکردم 

هافبک جوان تيم فوتبال استقلال گفت: من به خاطر روح خواهرم به استقلال آمدم زيرا او يک استقلالي دو آتيشه بود.

به گزارش فارس، بهنام برزاي، در خصوص اينکه صحبت‌ از حضور او در تيم پرسپوليس مي‌شد اما با استقلال قرارداد بست اظهار داشت: بايد بگويم که هيچگاه با پرسپوليسي‌ها شخصا صحبت نکردم و آنها با مدير برنامه‌هاي من در حال مذاکره بودند. من از سه، چهار تيم ليگ برتري پيشنهاد داشتم و با چند تيم خارجي هم صحبت کردم اما به توافق نرسيدم. قصد داشتم به خارج از کشور بروم که اين اتفاق رخ نداد و به توافق نرسيديم.

وي ادامه داد: در چند سال اخير پرسپوليسي‌ها به من پيشنهاد دادند و صحبتي از طرف استقلالي‌ها نشده بود اما مي‌دانستم روزي امير قلعه‌نويي به من پيشنهاد خواهد داد تا به اين تيم بروم و منتظر بودم اين اتفاق بيفتد. وقتي که از استقلال پيشنهاد دريافت کردم به خاطر خواهرم که دو، سه ماه پيش فوت کرده بود به اين تيم پيوستم زيرا او يک استقلالي دو آتشه بود و با شکست اين تيم ناراحت مي‌شد و با پيروزي استقلال خوشحال مي‌شد. وقتي که چهره خواهرم جلوي چشمم مي‌آمد تصميم گرفتم به خاطر اينکه روح او را شاد کنم به استقلال بروم. پرسپوليس هم تيم بزرگي است و به آنها احترام مي‌گذارم اما با توجه به مجموعه شرايطي که وجود داشت تصميم گرفتم به استقلال بروم. هافبک جديد آبي‌پوشان در مورد اينکه آيا خودش بيشتر استقلالي است يا پرسپوليسي گفت: من از بچگي استقلالي بودم و هم‌اکنون يک استقلالي دو آتيشه هستم.

وي در مورد اينکه امير قلعه‌نويي اعلام کرد که توانايي بازي در چند پست را دارد تاکيد کرد: من بيشتر دوست دارم‌هافبک چپ بازي کنم اما‌هافبک راست هم بوده‌ام و به عنوان مهاجم نوک و حتي بازيکن پشت مهاجم‌ها هم بازي کردم. برايم فرقي نمي‌کند و در همه پست‌ها مي‌توانم بازي کنم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان