نسخه شماره 3673 - 1393/11/01 -

 عباس سروري‌:
 پورعلي گنجي بهترين بازيکن جوان تيم ملي بود 

يک کارشناس فوتبال با اشاره به عملکرد بازيکنان جوان تيم ملي، گفت: پورعلي گنجي در دفاع وسط در حساس‌ترين نقطه زمين بازي مي‌کرد که عملکرد خوبي را از خود به نمايش گذاشت و مي‌توان گفت بهترين بازيکن جوان تا اينجاي مسابقات است.

به گزارش ايسنا، عباس سروري‌، با اشاره به بازيکنان جوان تيم ملي فوتبال ايران، اظهارکرد: جام ملت‌ها به نوعي با آسيب‌ديدگي منتظري و حيدري مصادف شد که با جايگزيني پورعلي گنجي،اين بازيکن نشان داد آينده درخشاني را پيش‌رو دارد البته اوايل بازي‌ها کم تجربه بود، اما رفته رفته توانست عملکرد خوبي را از خود به جاي بگذارد.

سروري با بيان اينکه پورعلي گنجي بهترين بازيکن جوان تيم ملي بود، گفت: پورعلي گنجي در دفاع وسط در حساس‌ترين نقطه زمين بازي مي‌کرد که عملکرد خوبي را از خود به نمايش گذاشت و از طرفي در حمله نيز خوب ظاهر مي‌شد البته سروش رفيعي و اميري نيزخوب کار کردند. وي در پاسخ به اين سوال که آيا بازيکنان جوان مي‌توانند به شايستگي جاي بازيکنان سابق نظير خداداد عزيزي، علي کريمي و غيره را پر کنند، ادامه داد: فوتبال هرچه به جلو حرکت کند سخت‌تر مي‌شود. زماني ايران به مالديو 17 گل زد، اما الان تيم مالديو ديگر آن مالديو سابق نيست که بتوان 17 گل زد، شايد بازيکني مثل پورعلي گنجي نتواند جايگاه خداداد را پر کند، اما در مقطع خودش مي‌تواند بازيکني کارآمد به حساب بيايد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان