نسخه شماره 3673 - 1393/11/01 -

 کارلوس کي‌روش:
 مي‌دانم ضعف‌هايي داريم 

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران برد مقابل امارات را يک پيروزي خوب عنوان کرد و گفت: مي‌دانم تيم ما ضعف‌هايي دارد و بايد سطح بازي خود را بالاتر ببريم. به گزارش مهر‌، کارلوس کي‌روش گفت: برد خوبي را مقابل بهترين تيم غرب آسيا به دست آورديم. تيمي که بازيکنان خوبي دارد و کارهاي تاکتيي خوبي را انجام مي‌داد و در مجموع بازي زيبا و قابل قبولي را از خود ارائه کرد. به آنها تبريک مي‌گويم که مانند يک تيم باشگاهي بازي مي‌کنند و همديگر را به خوبي در زمين پيدا مي‌کنند.

وي ادامه داد: به بازيکنان خودم هم تبريک مي‌گويم که آماده بودند و در طول مسابقه تلاش کردند و زجر کشيدند و براي موفقيت تيم ملي گذشت داشتند. آنها با نگرشي اينچنين، بازي فوق العاده اي را از خود ارائه و جنگجويانه بازي کردند. امارات هم بازي خوبي ارانه کرد و دو تيم عملکرد زيبايي را از خود به نمايش گذاشتند.

سرمربي تيم ملي فوتبال در ادامه تاکيد کرد: در ابتداي بازي ميدان را به بازيکنان جوان که طراوت و دوندگي بيشتر داشتند، دادم. به جايگاهي رسيديم که بازيکنان ايران با همديگر متحد بوده و براي موفقيت تيم ملي تلاش مي‌کنند. وي همچنين يادآور شد: وحيد اميري، سروش رفيعي و عليرضا جهانبخش عملکرد خوبي داشتند. به خاطر دو اخطار و مصدوميت نفرات در ابتدا صلاح نمي‌دانستم ريسک کنم اما در ادامه با ميدان دادن به قوچان‌نژاد، دژاگه و غفوري، بهتر بازي کرديم و به گل پيروزي رسيديم. کي‌روش در مورد داوري اين مسابقه و رضايت از عملکرد وي تاکيد کرد: اگر فکر کنيد من آدم خيري هستم اما بايد بگويم نمي‌خواهم مبلغي را به AFC براي انتقاد از داور اهدا کنم، پس در اين مورد صحبتي نمي‌کنم.وي خاطرنشان کرد: تاجائيکه بازيکنان از نظر فيزيکي به خطر نيفتند به من مربوط است زيرا وظيفه‌ام هميشه حمايت از بازيکنان بوده و از آنها حفاظت و حمايت کنم اما در مورد مسائل ديگر صحبت نمي‌کنم.

سرمربي تيم ملي ايران در پايان در مورد نقاط ضعف تيمش گفت: هميشه بايد سطح بازي خودمان را بالا برده و خودمان را بهتر کنيم. هيچ تيمي در دنيا کامل نيست اما مطمئنا ما هم ضعف‌هايي داريم. البته ضعف نيست بلکه اشتباه است. زيرا بازيکنان در زمين ريسک کرده و اشتباهاتي انجام مي‌دهند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان