نسخه شماره 3665 - 1393/10/22 -

 حميد استيلي:
 سهام پرسپوليس بيشتر از 290 ميليارد تومان مي‌ارزد 

 پيشکسوت باشگاه پرسپوليس مي‌گويد سهام اين باشگاه بيشتر از 290 ميليارد تومان ارزش دارد.

به گزارش ايسنا، حميد استيلي‌، درباره قيمتگذاري باشگاه پرسپوليس، اظهار کرد: اعلام کردند که سهام باشگاه پرسپوليس 290ميليارد تومان ارزش دارد، اما به طور شفاف نگفتند که چند درصد سهام باشگاه را براي فروش گذاشته‌اند و يا نحوه واگذاري ندارد، اضافه کرد: حتي اگر باشگاه واگذار شود،باز هم به نوعي دولتي خواهد بود.

نهادي مثل همراه اول، باشگاه را مي‌خرد که خود به نوعي دولتي است. البته اميدوارم اگر واقعا مي‌خواهند باشگاه را به شخص بفروشند، اهليت آن شخص حتما بررسي کنند، زيرا به راحتي مي‌توان از برند و نام بزرگ پرسپوليس سوء‌استفاده کرد. اين باشگاه مثل راه‌آهن نيست که هوادار نداشته باشد.

او در ادامه اضافه کرد: پيشکسوتان براي اين باشگاه زحمت کشيده‌اند. آنها نبايد فراموش شوند بايد ببينيم مسوولان قصد دارند چند درصد سهام را به پيشکسوتان اختصاص مي‌دهند.

استيلي در پاسخ به اين سوال که آيا شما براي خريد باشگاه اخذ وام مي‌کنيد؟ گفت:‌ من ديگر براي خريد باشگاه اقدام نمي‌کنم، البته اگر هم بخواهم پرسپوليس را بخرم توان مالي آن را ندارم.

سرمربي سابق راه‌آهن در ادامه درباره حضور ايران در جام ملت‌هاي آسيا نيز، اظهارکرد: ما با سه تيم عربي همگروه هستيم، بايد سعي کنيم در اولين بازي به پيروزي برسيم و کارمان به بازي آخر نکشد. اگر اينگونه شود، عرب‌ها با هم هماهنگ مي‌شوند تا مارا حذف کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان