نسخه شماره 3644 - 1393/09/24 -

 حميد استيلي:
 از حضور در راه‌آهن پشيمانمان کردند 

سرمربي سابق تيم فوتبال راه‌آهن گفت: به هيچ وجه در 6-5 سال آينده قصد بازگشت به پرسپوليس را به عنوان سرمربي ندارم. به گزارش فارس، حميد استيلي‌، در خصوص شرايط راه آهن و صحبت‌هايي که در خصوص حضور او در تيم ملي اميد و پرسپوليس مي‌شود، صحبت‌هايي را انجام داد که در زير مي‌خوانيد:

در مورد بازي با نفت صحبت کنيد.

بازي خوبي انجام داديم. با اينکه نفت تيم صدرنشين جدول بود اما ما عملکرد خوبي داشتيم و يک گل هم به ثمر رسانديم که داور نمي‌دانم روي چه حسابي آن را نپذيرفت. يک موقعيت تک به تک هم رامين رضائيان از دست داد. به هر حال ما بازي خوبي انجام داديم و به بازيکنان گفته بوديم که روي ضربات ايستگاهي توجه ويژه‌اي داشته باشند اما متأسفانه اين اتفاق رخ نداد و ما در حال تعويض بوديم که نفت توانست به گل پيروزي‌بخش برسد.

شرايط راه‌آهن چگونه شده است و قرار است اين تيم چگونه به وضعيتش در ليگ ادامه بدهد؟

خبري از اين موضوع ندارم. شايد دادستاني مي‌خواهد خودش تيم‌داري کند.

امکان دارد که به راه آهن بازگرديد؟

با اين شرايط اصلا بازنمي‌گردم. بايد به بخش خصوصي کمک شود نه اينکه کاري انجام دهند که افراد از کرده خود پشيمان شوند.

يعني هم‌اکنون پشيمان شده‌ايد؟

100 درصد پشيمان هستم اما از اين موضوع خوشحالم که در اين مدت کوتاه توانسته‌ام بازيکناني را به تيم ملي اميد و بزرگسال معرفي کنم. آن هم بازيکنان جواني که سابقه بازي کردن در ليگ را نداشتند و بازيکن تستي بودند. من هر جايي که مدرسه زدم رايگان افراد را جذب مي‌کردم زيرا مي‌دانم که استعداد فوتباليست‌ها در قشر ضعيف جامعه است. حتي اگر شخصي مي‌آمد و به من پول پيشنهاد مي‌داد من او را نمي‌پذيرفتم.

بار ديگر صحبت از حضور شما در پرسپوليس شده است. با توجه به شرايطي که براي راه‌آهن به وجود آمده آيا مي‌خواهيد به پرسپوليس بازگرديد؟

من در مدتي که در پرسپوليس حضور داشتم نامهرباني زيادي با من شد و به هيچ وجه نمي‌خواهم به اين تيم بازگردم. واقعا در آن شرايط يک بازي هم به من فرصت داده نشد. من دو سال براي اين تيم مفت و مجاني کار کردم و از اين به بعد هم اين کار را ادامه خواهم داد اما به عنوان سرمربي به هيچ عنوان به اين تيم بازنخواهم گشت. بايد از حميد درخشان حمايت لازم صورت بگيرد. او مدت کوتاهي است که به اين تيم آمده و اگر فرصت داشته باشد مي‌تواند بهتر هم کار کند.

همچنين صحبت از تيم اميد هم مي‌شود.

بايد ابتدا ببينم تکليف راه‌آهن چه مي‌شود. هزينه‌هايي را که انجام داده‌‌ايم چگونه مي‌خواهند بازگردانند و پس از آن در اين باره فکر خواهم کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان