نسخه شماره 3642 - 1393/09/20 -

 رضا يزداني موسيقي راک را صاحب استوديو کرد 

رضا يزداني طي يادداشت کوتاهي از افتتاح استوديوي شخصي خودش که به طور تخصصي به موسيقي راک مي‌پردازد خبر داد و ابراز اميدواري کرد که در آن بتواند به توليد و ضبط ترانه‌هاي ماندگار بپردازد

به گزارش کافه آرت، رضا يزداني خواننده و نوازنده راک ايراني در خبري که به تازگي در صفحات شخصي اش در شبکه‌هاي اجتماعي منتشر کرده ضمن اعلام خبر افتتاح استوديوي اختصاصي اش خاطرنشان کرد: بعد از پانزده سال کارحرفه اى درحوزه موسيقى بالاخره استوديوى شخصيم آماده شد. وي در ادامه يادداشت کوتاهش در شبکه‌هاي اجتماعي اظهار‌داشت: برايم اتفاق خيلى بزرگ و خوشايندي است، حالا ديگر در هر لحظه اى از شبانه روز که دلمان بخواهد مي‌توانيم به ضبط و تمرين موسيقي بپردازيم.

رضا يزداني در ادامه با اشاره به قانوني بودن اين استوديو تاکيد کرد: ضمنا اين استوديو مجوز رسمى دارد و نام آن آواى کوک است. او در پايان يادآور شد: در اين استوديو به روى همه شما رفقا و همکاران عزيزم باز است .

به اميد ضبط و توليد موسيقي و ترانه‌هاى ماندگار...

به گزارش کافه آرت، رضا يزداني خواننده، نوازنده، آهنگساز و هنرپيشه اهل تهران است. وي متولد مهرماه سال 1352 است و از نوجواني موسيقي کار مي‌کند. تخصص او در نواختن گيتار به‌ويژه گيتار الکتريک بوده و ترانه‌هاي يزداني معمولا درون مايه اجتماعي دارند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان