نسخه شماره 3414 - 1392/11/29 -

 ايمان مبعلي:
  نظر کارلوس کي‌روش را با عملکرد مطلوب جلب مي‌کنم 

 بازيکن تازه‌وارد استقلال با بيان اين که سعي مي‌کند بهترين عملکردش را در جام باشگاه‌هاي آسيا براي استقلال به نمايش بگذارد، گفت: بازي در اين جام کمک زيادي خواهد کرد تا بتوانم در خدمت تيم ملي ايران در جام‌جهاني 2014 برزيل باشم و اميدوارم که اين اتفاق بيفتد.

به گزارش ايسنا:ايمان مبعلي که به تازگي از باشگاه استقلال خوزستان به عنوان يار کمکي روانه استقلال تهران شده است، درباره اين انتقال اظهار کرد: خيلي دوست داشتم که به استقلال تهران بيايم و نيم‌فصل در اين باره صحبت شد ولي به دلايلي نتوانستم در استقلال حضور يابم و الان نيز بسيار خوشحالم که توانستم پيراهن اين تيم را بر تن کنم و از اين که قلعه‌نويي نيز به من اطمينان کرده است از او تشکر مي‌کنم. قصد دارم تمام تلاش خودم را انجام دهم تا اين اطمينان را به خوبي پاسخگو باشم.

امسال براي من سال بسيار مهمي‌است که مي‌توانم بار ديگر خودم را به مربيان تيم ملي نشان دهم و حضور در استقلال را مديون ويسي مي‌دانم.

معتقدم که بايد بسيار بيشتر از اين‌ها در تيم ملي بازي مي‌کردم اما به دلايلي اين امر محقق نشد. قصد ندارم به گذشته و اتفاقات آن برگردم و در حال حاضر تلاش مي‌کنم که بار ديگر با نشان دادن توانمندي‌هاي خود بتوانم در جام جهاني 2014 برزيل به تيم ملي کمک کنم.

مبعلي خاطر نشان کرد: با توجه به اين که شش بازي در جام باشگاه‌هاي آسيا در کنار استقلال خواهم بود، فکر مي‌کنم که بيشتر بازي‌هايم ديده شود تا بتوانم با عملکرد مطلوب نظر کارلوس کي‌روش را به خود جلب کنم. خيلي دوست دارم تا اين فرصت به من داده شود تا در جام جهاني 2014 برزيل براي تيم ملي بازي کنم. کما اين که در جام جهاني قبلي نيز حقم بود که در تيم ملي باشم. هنوز هم دليل خط خوردن خود را نمي‌دانم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان