نسخه شماره 3566 - 1393/06/17 -

 کارلوس کي‌روش:
 برنامه‌اي براي بازگشت به ايران ندارم 

سرمربي تيم ملي فوتبال گفت: تا امروز هم منتظرم که فدراسيون فوتبال ايران به اين توافقي که قبل از رفتنم از ايران انجام داديم و بين دو طرف مذاکره‌کننده ثبت شده است، احترام بگذارد. به گزارش فارس، 9 روز است که کارلوس کي‌روش، «سرمربي تيم ملي» که کم کم بايد او را با عنوان «سرمربي سابق تيم ملي» خطاب قرار دهيم، کشورمان را ترک کرده است و در اين مدت، هنوز هيچ اتفاق جديدي به منظور تمديد قرارداد سرمربي پرتغالي با تيم ملي رخ نداده است.

به همين منظور با کي‌روش که اين روزها در ليسبون به سر مي‌برد گفت‌و‌گويي را انجام داده است که متن آن در زير مي‌آيد:

با توجه به اين اظهار‌نظر کفاشيان، که طي همين روزها نسخه نهايي قرارداد براي شما ارسال مي‌شود؛ آيا اين اتفاق افتاد و نسخه نهايي را براي شما ايميل کردند؟

خير؛ هنوز هيچ نامه يا ايميلي براي من در خصوص قرارداد جديد با فدراسيون فوتبال ايران ارسال نشده است.

در مدت اين 9 روز آيا از سوي مسئولان فدراسيون فوتبال ايران با شما تماسي در خصوص تمديد قراردادتان گرفته شده است؟

خير؛ هيچ تماسي!

گفته مي‌شود قرار است به عنوان سرمربي ليدز يونايتد انتخاب شويد. آيا اين موضوع صحت دارد؟

ترجيح مي‌دهم در اين خصوص صحبت نکنم.

علي کفاشيان از پيشنهاد ليدز به شما به عنوان بازارگرمي نام برد، در اين مورد چه نظري داريد؟

در اين مورد نظري ندارم!

برنامه‌اي براي بازگشت به ايران داريد؟

خير؛ قبل از رفتنم از ايران، من و کفاشيان در خصوص تمديد قرارداد هر دو به توافق کامل رسيديم. بر همين اساس تا امروز هم منتظر هستم که فدراسيون فوتبال ايران به اين توافقي که قبل از رفتنم از ايران انجام داديم و بين دو طرف مذاکره کننده معين شد، احترام بگذارد. کي‌روش در حالي در خصوص پيشنهاد ليدز يونايتد هيچ اظهارنظري انجام نداده است که پيش از اين (بلافاصله پس از جام جهاني 2014) و زماني که پيشنهادهايي از سوي چند کشور به سرمربي پرتغالي تيم ملي ايران شده بود وي با صراحت اين پيشنهادات را رد کرده و در گفت و گوي ديگري گفته بود: «من بر اساس اعتقاداتم و تعهدي که به تيم ملي داشتم و همچنين اعتماد و باوري که به شخص رئيس فدراسيون، آقاي کفاشيان دارم، اخيراً تصميم گرفتم همانطور که در رسانه‌هاي ايران هم اعلام شد، فرصت‌هاي ديگر کاري‌ام را رد کنم.»


نسخه چاپي ارسال به دوستان