نسخه شماره 3530 - 1393/05/02 -

 عربده کشي مستانه اراذل و اوباش در شرق تهران
 تخريب خودروها و حمله به مردم 

اراذل و اوباش مست بامداد امروز با عربده کشي و ايجاد مزاحمت براي اهالي خيابان استقلال در شرق تهران اقدام به تخريب چندين دستگاه خودرو کردند.

به گزارش مهر، ساعت 2 بامداد چهارشنبه يکم مرداد ساکنان چهار راه استقلال خيابان آمره اي با شنيدن صداي داد و فرياد و عربده کشي تعدادي از اراذل و اوباش به خيابان آمدند. آنها حدود 5 تن از اراذل و اوباش محل را ديدند که با عربده کشي اقدام به تخريب خودروهاي پارک شده در حاشيه خيابان مي کردند.

تعدادي از اهالي با مشاهده اين صحنه بلافاصله موضوع را به پليس اطلاع دادند که حدود 10 دقيقه بعد ماموران کلانتري فرجام در محل حاضر شده و موفق به دستگيري يکي از متهمان شدند اما 4 متهم ديگر از محل گريختند.

يکي از اهالي در اين باره به مهر گفت: اراذل و اوباش در حالي که به خاطر مصرف مشروبات الکلي حالت عادي نداشتند به عربده کشي در خيابان پرداخته و در حالي که قمه اي در دست داشتند به طرف اهالي حمله ور شده و به آنها فحاشي مي کردند. يکي از اراذل و اوباش نيز اقدام به تخريب خودروهاي پارک شده در خيابان مي کرد.

وي ادامه داد: ماموران پليس خيلي سريع خود را به محل درگيري رساندند اما قبل از اين که براي دستگيري متهمان اقدام کنند آنها از محل متواري شدند.

به گفته اهالي، اين اراذل و اوباش تا کنون چندين بار اقدام به عربده کشي و تخريب خودروها در منطقه کرده و در آخرين مورد نيز بامداد چهارشنبه به 6 خودرو که در خيابان پارک شده بودند آسيب رسانده و اقدام به تخريب آنها کردند.

يک مقام انتظامي در گفتگو با مهر در اين باره اظهار داشت: بلافاصله پس از تماس اهالي 4 گروه از ماموران کلانتري 136 فرجام خود را به محل حادثه رساندند و متهم اصلي را دستگير و به کلانتري انتقال دادند. وي افزود: در حال حاضر تحقيقات در اين رابطه ادامه دارد و افرادي که از اين متهمان شکايت دارند براي ثبت شکايت خود بايد به کلانتري فرجام مراجعه کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان