نسخه شماره 3469 - 1393/02/18 -

 سديد منتخب صد شرکت برتر 

گروه صنعتي سديد در شانزدهمين جشنواره شرکت‌هاي برتر ايران، بر اساس اطلاعات و داده‌هاي 500 شرکت برتر ايران رتبه کسب کرده است. بر اين اساس گروه صنعتي سديد در سال جاري در بين 250 شرکت برتر ايران بوده و اميد آن مي رود با تلاش و کوشش کارکنان در سال آتي با رشد و ارتقا سطح کيفي و کمي شرکت مواجه شود.

شرکت سديد تأمين مهندسي

فعال در زمينه بازرگاني فرآورده‌هاي نفتي و محصولات پتروشيمي

شرکت سديد تأمين مهندسي به عنوان يکي از شرکت‌هاي زيرمجموعه گروه صنعتي سديد در ابتداي سال 1388 با هدف ايجاد هم‌افزايي در تحقق برنامه‌هاي عملياتي شرکت‌هاي وابسته گروه فعاليت خود را آغاز نمود. مأموريت شرکت فعاليت در زمينه تأمين و تدارکات، فروش و توسعه بازار و نيز توسعه فعاليت‌هاي مهندسي شرکت‌هاي گروه مي‌باشد.

اخيراً اين شرکت با توجه به شناخت و ارتباط با منابع و سازندگان معتبر و شناخته شده بين‌المللي فعال در زمينه نفت و گاز و پتروشيمي، تأمين کالاهاي مورد نياز شرکت‌هاي تابعه وزارت نفت، نيرو و پيمانکاران مربوطه را در دستور کار خود قرار داده و در اين زمينه اقداماتي را آغاز نموده است. همچنين اين شرکت بخش فرآورده‌هاي نفتي نيز تأسيس نموده که فعاليت‌هاي آن شامل خريد فرآورده‌هاي نفتي اعم از گازوئيل،گازمايع،گوگردو مازوت توليدي ايران و کشور عراق و فروش و صدور آن به متقاضيان و يا کشورهاي ديگر مي‌باشد. باتوجه به همکاري و همياري شرکت‌هاي تابعه گروه صنعتي سديد انتظار مي‌رود که شرکت سديد تأمين مهندسي ضمن امکان دستيابي به بازارهاي جهاني در راستاي فروش مصنوعات ديگر شرکت‌ها و فرآورده‌هاي نفتي و گازي، منبع خوب تأمين کالاهاي مورد نياز مجموعه سديد و شرکت‌هاي ديگر باشد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان