نسخه شماره 3415 - 1392/11/30 -

 هفته بيست و هفتم رقابت‌هاي ليگ برتر
 رو در رويي قوهاي انزلي با شاگردان قلعه‌نويي 

ملوان و استقلال درحالي به مصاف يکديگر مي‌روند که شاگردان قلعه‌نويي در صورت کسب سه امتياز با اختلاف دو امتياز به صدرنشيني‌شان ادامه مي‌دهند.

به گزارش ايسنا، از هفته بيست و هفتم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال ايران دو تيم ملوان و استقلال ساعت 15:30 در ورزشگاه تختي انزلي به مصاف يکديگر مي‌روند.

شاگردان قلعه‌نويي با توجه به تساوي نفت تهران و فولاد خوزستان فرصت خوبي را به دست آورده‌اند تا با کسب سه امتياز با اختلاف دو امتيازي نسبت به تيم دوم در صدرجدول قرار بگيرند و در سوي ديگر ميدان شاگردان اسکوچيچ مي‌خواهند با اين پيروزي خودشان را آماده کسب بهترين مقام تاريخ حضورشان در ليگ برتر کنند.

اين ديدار از يک جنبه ديگر هم جالب توجه است. مالک ملوان، سيروس محجوب در اظهاراتي که چندي پيش منتشر شد، نسبت به شام خوردن سرمربي تيمش با امير قلعه‌نويي واکنش نشان داد که اظهارات او از سوي قلعه‌نويي بي‌پاسخ نماند و سرمربي آبي پوشان با شديدترين جملات در مقام پاسخ به او بر آمد اما اين پايان ماجرا نبود و محجوب بلافاصله از مواضعش عقب‌نشيني کرد اما در سوي مقابل امير قلعه‌نويي هيچگاه از اظهاراتش پا پس نکشيد و با سکوت در اين‌باره ترجيح داد کارش را ادامه دهد.

تاريخچه ديدارهاي استقلال و ملوان در انزلي حکم به سخت بودن اين ديدار براي آبي‌پوشان مي‌دهد.

ديدار رفت دو تيم با برتري يک بر صفر استقلال به پايان رسيد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان