نسخه شماره 3349 - 1392/09/06 -

 علي انصاريان:
 حرف‌هاي پروين همان حرف‌هاي قديمي است 

 علي انصاريان گفت: در گذشته تقلبي‌هاي بازيکنان ميلان را داشتيم. شاهرودي مالديني، بهروز کاستاکورتا و انصاريان نستا همگي تقلبي بودند اما قرار است پنجشنبه اصل‌شان را ببينيم و مقابلشان بازي کنيم. به گزارش ايسنا، بازيکن تيم پيشکسوتان پرسپوليس درباره جمع شدن بازيکنان دهه‌هاي مختلف اين تيم براي ديدار با ستارگان ميلان و تجديد خاطرات قديمي خود با حضور در کنار همبازيان سابقش صحبت کرد.

به غير از عابدزاده، باقري و الان مهدوي‌کيا هيچ وقت بازي‌هاي خداحافظي چندان خوبي براي بزرگان فوتبالمان نگذاشتيم.

بله. همين طور است. شما يادتان مي‌آيد که براي علي دايي يا بازيکنان بزرگ ديگر بازي خداحافظي بزرگ تدارک ديده باشيم؟ فقط در گذشته يادم مي‌آيد که يکي، دو بازي خداحافظي خوب براي پنجعلي و پيوس برگزار شد. خيلي خوشحالم که دوباره مي‌توانم در اين جو حضور داشته باشم. صحبت‌هاي علي پروين که هنوز هيچ تغييري نکرده است. از ديدن اين صحنه‌ها و زنده شدن خاطرات حس و حال خوبي پيدا مي‌کني، اما در عين حال با خودت مي‌گويي که اي دل غافل چقدر زود گذشت. جمع کردن پيشکسوتان پرسپوليس با اسم و رسم کار خيلي سختي است. علي آقا هم مي‌گويد که خيلي‌ها با هم مشکل داشتند، اما اينجا بايد همه چيز را فراموش کنند.

حتما يادآوري قهر و آشتي‌هاي رهبري‌فرد و پروين هم در اين روزها خاطرات زيادي را برايتان زنده مي‌کند.

هر کسي را که مي‌بينيم خاطره خاصي برايمان زنده مي‌شود. بهروز رهبري‌فرد را که مي‌بينيم ياد شيريني آوردنش سر تمرين مي‌افتيم. حميد استيلي را که مي‌بينيم ياد دعوايش مي‌افتيم. وقتي مي‌نشينيم با رهبري‌فرد، شاهرودي و ميناوند حرف مي‌زنيم روزهاي خوبي جلوي چشمان ظاهر مي‌شود. ما آن موقع تقلبي‌هاي بازيکنان ميلان را داشتيم. شاهرودي مالديني، بهروز کاستاکورتا و انصاريان نستا همگي تقلبي بودند، اما قرار است ما پنجشنبه اصل‌شان را ببينيم و مقابلشان بازي کنيم.

بازي کردن در ورزشگاه آزادي در حضور تماشاگران زياد هم به همه قديمي‌ها حس و حال ديگري مي‌دهد.

دقيقا همين طور است. از هواداران مي‌خواهم که به آزادي بيايند تا درآمدهاي اين بازي به بيماران سرطاني برسد. ما سال به سال مي‌خواهيم از اين کارها انجام دهيم. به نظرم اينجا بهترين مکان براي کمک به اين بيماران است. گذشته از همه اين‌ها حضور ستارگان ميلان در ايران ذهن‌هاي مردم جهان را نسبت به ما تغيير مي‌دهد. اين روزها همه از خيلي اتفاقات خوشحال هستيم. من اولين نفري بودم که وقتي ظريف به عنوان وزير امور خارجه انتخاب شد گفتم با حضور او اتفاقات عجيب و غريبي مي‌افتد. وقتي صورت او و روحاني را مي‌بينم انرژي خاصي مي گيرم و خوشحالم که ديگر صورت افرادي را نمي‌بينم که وقتي مردم جهان به آنها نگاه مي‌کردند فکر مي‌کردند که ايراني‌ها با همه جنگ دارند. اما ما با اين آدم‌ها ثابت کرديم که نمي‌خواهيم با جهان بجنگيم. اين آدم‌هايي که با ميلان به تهران مي آيند مي‌توانند ايراني را ببينند و در بازگشت به کشور خود براي دوستانشان تعريف کنند که ما چطور مردمي هستيم. اين مي‌تواند پاي تيم‌هاي ديگر را به ايران باز کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان